Ne Patronuna Yaranabildi Ne Takipçilerine! Seren Serengil’in Dün Attığı Bisiklet Turu Başına İş Açtı

Dilek

Haberler

19 Nisan 2021

Ne Patronuna Yaranabildi Ne Takipçilerine! Seren Serengil’in Dün Attığı Bisiklet Turu Başına İş Açtı

Sansasyonlar kraliçesi Seren Serengil, hastalığını atlatmak için bir süre tatile çıkmıştı. Stresten uzak kalması gereken Serengil, bu kez paylaşımlarına gelen yorumlar yüzünden stres yaptı!

Seren Serengil

Magazin kraliçesi Seren Serengil, unvanının hakkını sonuna kadar verdiği bir iş yapıyor. Sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”da kankaları Arto ve Bircan Bali’yle sunuculuk yapan Seren Serengil, bir süre işine ara verdi. Çünkü tedavisini ihmal ettiği Dumping Sendromu, onu bu kez program sırasında vurdu! Canlı yayının ortasında bayılıveren Seren Serengil, hemen hastaneye kaldırıldı. Doktoru da durumun olası tehlikelerini yine “Söylemezsem Olmaz”a anlattı ve ünlü isme stresten uzak durmayı tavsiye etti.

Vitaminlerini ve ilaçlarını ihmal eden Seren Serengil, stresten ve kaostan beslenen bir insan! Hiçbir olay çıkmasa bile bir yolunu bulup gündeme gelmeyi ve gerilim yaratmayı başarıyor. Ama sağlığından yediği son darbe onu da sakinleştirdi. Sapanca’da bir ev yaptırmaya ve şehirden uzaklaşmaya karar veren ünlü isim, bir haftadır Muğla’da tatilde.

Hem Patronu Hem de Takipçileri Uyardı

Seren Serengil

Seren Serengil, bugün itibarıyla bir haftalık tatilinin sonuna geldi. Çünkü programdan arayıp, “Artık iyileştiğinizi düşünüyoruz” gibi tatlı sert bir uyarıda bulunmuşlar! Seren Serengil de “Tam iyileşmedim ama yapacak bir şey yok. Birçok insan hasta olarak hayatına devam ediyor ve işine gidiyor. Ben de gideceğim” diyerek programa döneceğini duyurdu. Ona bu izni verenlere de teşekkür etti.

Seren Serengil, program ekibinin uyarısına uysa da, takipçilerinin gönlünü hoş tutmakta zorlandı. Çünkü pandemi önlemlerinin yine arttığı günlerde, hafta sonu yasağını hiçe saydı! Maskesiz bir şekilde bisiklet sürdüğü görüntüler takipçilerini sinirlendirdi.

Malum, parası olana hafta sonu otellere gidip tatil yapma özgürlüğü var! Ama Seren Serengil’in maskesiz bir şekilde otelden çıkması epey tepki çekti. Muhtemelen sadece video çekerken ya da açık havada, riskin en aza indiği durumlarda maskesini çıkarıyor. Ama bu bile takipçilerini delirtmeye yetiyor!

Bir saat bisikletle turladığını anlatan Seren Serengil’in videosuna, “Zenginlere yasak yok galiba“, “Ne maske var ne de kısıtlamaya uyuyor“, “Bisikletine yarın binseydin” gibi yorumlar yağdı. O stresten uzak kalmaya çalışsa da, stres onu yine buluyor! Yine de, kaostan uzak durmaya niyetli gibi görünüyor. Yorumları hep okuyan ve cevaplayan ünlü isim, bu tarz yorumları görmezden geldi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz