Neye İnanacağımızı Şaşırdık! Şeyma Subaşı’dan Sonra Seren Serengil’in Sevgilisi de “Şaibeli” Çıktı

Dilek

Haberler

6 Temmuz 2021

Neye İnanacağımızı Şaşırdık! Şeyma Subaşı’dan Sonra Seren Serengil’in Sevgilisi de “Şaibeli” Çıktı

Olayların kadını Seren Serengil, kötü günlerini ve hastalığını sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile aşmaya çalışıyor. Ama söylenenlere göre, Mustafa Rahman Tohma da bize gösterildiği gibi biri değil, tıpkı Şeyma Subaşı’nın Meedo’su gibi!

Seren Serengil

Magazinin ve sansasyonların kraliçesi Seren Serengil, geçtiğimiz sezon sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın yorumcularından biriydi. Ortaya attığı skandal iddialar ve ünlüler hakkında yaptığı garip yorumlar nedeniyle de yorumladığı olaylardan daha çok gündeme gelmeyi başardı! Öte yandan, hayatının da en zor dönemlerinden birini yaşadı. Dumping Sendromu ile boğuşan Seren Serengil, ameliyat üzerine ameliyat geçirerek sağlığına kavuşmaya çalıştı. Bir yandan da gelecek sezondaki yeni televizyon programı ve kendi tasarımlarını sattığı markası için çalışmayı sürdürüyor.

Bu kadar yoğun bir temponun ve hastalığının üstesinden gelmesini sağlayan kişi ise sevgilisi Mustafa Rahman Tohma! Bugüne kadar dört kez evlenen ve neredeyse tüm ilişkileri skandallarla sonlanan Seren Serengil, nihayet huzuru ve mutluluğu yakaladı. “En iyi arkadaşım” dediği Mustafa Rahman Tohma’nın evlilik teklifini kabul eden Seren Serengil, Tohma’sını yere göğe koyamıyor!

Mustafa Rahman Tohma

Antakyalı bir ziraat mühendisi ve çiftçi olduğu söylenen Mustafa Rahman Tohma hakkında ise tuhaf söylentiler baş gösterdi.

Göründüğü Gibi Değil

Şeyma ve Meedo

Malum, son günlerin en sarsıcı olaylarından biri de Şeyma Subaşı ve “hayatının aşkı” Meedo’sunun ayrılmasıydı. Şeyma Subaşı bu haberleri yalanlasa da, Meedo’nun milyarder olmadığı ortaya çıktığı için ayrıldıkları söyleniyordu! Bu ayrılığın nedeninin bambaşka olduğu yavaş yavaş ortaya çıksa da ortada bir gerçek var. Meedo aylarca bize lanse edildiği gibi bir milyarder değil!

Bu kadar büyük çaplı bir durum olmasa da, Mustafa Rahman Tohma ile ilgili de çeşitli iddialar ortaya atılıyor. Memleketi Hatay’da Mustafa Kemal Üniversitesi’nde okuduğu söylenen Mustafa Rahman Tohma için kötü bir haber var. O üniversitede ziraat mühendisliği bölümü yok! Bakalım, daha nasıl detaylar ortaya çıkacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz