Nihayet Beklenen Oldu! Seren Serengil’in Yılan Hikayesine Dönen Maceralarında Yeni Gelişme

Dilek

Haberler

28 Haziran 2021

Nihayet Beklenen Oldu! Seren Serengil’in Yılan Hikayesine Dönen Maceralarında Yeni Gelişme

Olayların kadını Seren Serengil, hakkındaki iddialar ve sağlık problemleriyle aylardır manşetlerden düşmüyor. Son paylaşımı ise sağlık durumuyla ilgili merak edilenlere bir cevap niteliğindeydi.

Seren Serengil

Magazin kraliçesi Seren Serengil, yıllardır olduğu gibi bu yıl da gündemden düşmedi. Sevilen program “Söylemezsem Olmaz”da kankaları Arto ve Bircan Bali’yle magazin gündemini yorumlayan ünlü isim, eleştirdiği ünlülerden daha büyük olaylara imza attı! Bir ara “Sadakatsiz” dizisinin oyuncularına sarıp alay konusu olan, “Kendi tasarımım” dediği ayakkabı koleksiyonunun çalıntı olduğu söylenen Seren Serengil’in son skandalının da sağlık durumuyla ilgili olduğu söyleniyordu!

“Ameliyat olmazsam…”

Seren Serengil

Seren Serengil maalesef Dumping Sendromu ile boğuşuyor. Bir dönem çok şikayetçi olduğu fazla kilolarından art arda ameliyat olarak kurtulan Seren Serengil, geçirdiği sağlıksız sürecin etkisiyle bu hastalığa yakalandı. Üzerine kendisine hiç dikkat etmemesini de ekleyince, iş canlı yayının ortasında bayılmaya kadar gitti! Neyse ki, düzenli tedavinin ardından Seren Serengil kendine gelmeye başladı. Ama söylediğine göre doktorların kötü bir haberi vardı, ameliyat olmazsa ölecekti!

Seren Serengil

Ne var ki, bu acil ameliyatı da olmadı. Çünkü bir operasyon daha gerekiyordu ve Seren Serengil ikisini birden olmak istedi. Bu süreyi de dinlenerek ve stresten uzak kalarak geçirmeye karar verdi. Ama Seren Serengil’den bahsediyoruz, tabii ki stres gelip onu yine buldu! Bazı magazin sayfaları, ünlü ismin hastaneye bambaşka bir sebeple gittiğini ve durumunun kritik olmadığını iddia etti.

Ama Seren Serengil stresten uzak kalma kararına uydu ve bu iddialara hiçbir cevap vermedi. Kısa süre önce yaptığı paylaşım ise kritik günün geldiğinin habercisiydi.

Beklenen Gün Geldi

Seren Serengil, son günlerde Başkent Üniversitesi Hastanesi’nden sık sık paylaşım yapıyor ve doktorlara teşekkür ediyor. Bugün yine hastaneye giden Seren Serengil’in son fotoğrafı, beklenen ameliyat gününün geldiğinin habercisiydi.

Seren Serengil story

Umarız, artık bu çile biter ve Seren Serengil en kısa sürede sağlığına kavuşur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz