Olayların Kadını Seren Serengil Hakkında Şok Eden İddia: Mahkemeden Kaçmak İçin Öyle Bir Şey Yaptı Ki…

Buket S

Haberler

2 Temmuz 2021

Olayların Kadını Seren Serengil Hakkında Şok Eden İddia: Mahkemeden Kaçmak İçin Öyle Bir Şey Yaptı Ki…

Ekranların ve sosyal medyanın olaylı ismi Seren Serengil yine bir sansasyonla karşımızda! Ünlü sunucu hakkında öyle iddialar ortaya atılıyor ki, duyanlar görenler “Bu kadararına da pes” diyor.

Geçirdiği mide küçültme ameliyatları sonrasında sağlığını kaybeden ünlü sunucu, son günlerde vaktini hastanede geçiriyor. Söylediğine göre geri dönüşüm ve safra kesesi ameliyatları öncesinde güç toplayabilmek için tedavi görüyor. Her anını sosyal medya hesabında yayınlayan Sero’nun paylaşımları, bir kısım takipçilerine söylediklerinin fake olduğunu düşündürüyor.

Hastayım Demişti Ama…

blank

Son zamanlarda Bircan Bali ile birlikte sunduğu Söylemezsem Olmaz’ın finalinden hemen önce hastaneye kaldırılan Seren Serengil, safra kesesi ve böbreğinde taş olduğunu söylemişti. Ameliyata alınacağını duyuran ve hatta operasyon için dakika sayan ünlü sunucunun bu haberi takipçilerini endişelendirmişti.

blank

Herkes ameliyat olmasını beklerken bir anda hastaneden taburcu olan Seren Serengil, aynı gün programa gelip tekrar sunucu koltuğuna oturdu. İddialara göre kendisi yokken yerine vekalet eden Deniz Akkaya’ya koltuğunu kaptırmaktan korktu. Zira Akkaya’nın sunucu olarak katıldığı bölüm çok beğenilmişti. Deniz Akkaya’ya sosyal medyadan övgü yağmıştı.

blank

Hal böyle olunca Seren Serengil finalden sonra ameliyat olacağını söyleyerek tekrar koltuğuna oturdu. Ancak program biter bitmez sevgilisi Tohma ile birlikte soluğu Fethiye’de aldı. Yatının restorasyonunun bitmek üzere olduğunu söyleyen Sero, uzun bir süre otelde kaldı.

Çalıntı Haberlerine Hiç Kulak Asmadı

blank

Aynı dönemde Seren Serengil’in satışı başlayan ayakkabı koleksiyonunun ve parfum şişesi tasarımının çalıntı olduğu ortaya çıktı. Bu iddialar hakkında konuşmayan Sero’nun tatili uzayınca hastalığının da ilgi çekmek amacıyla söylenmiş bir yalan olduğu iddiaları ortaya atıldı. İddialara sessiz kalan Seren Serengil, sonunda tatili bitirip İstanbul’a döndü.

Mahkemeden Önce Hastaneye Yattı!

blank

Döner dönmez hastane payaşımları yapmaya başlayan Sero hakkında bugün bambaşka bir iddia ortaya atıldı. Seren Serengil’e karşı açılmış olan Seren.51.yaşında adlı sayfanın paylaşımına göre Sero, mahkemeden kaçmak için hastaneye yattı.

blank

Evinde çalışan yardımcısını darp ettiği gerekçesi ile hakkında dava açılan Seren Serengil’in duruşması 6 Temmuz tarihinde görülecek. Ancak finalden bu yana tatil yapıp, tam da mahkeme yaklaşmışken Seren Serengil’in hastaneye yatması “Mahkemeden kaçıyor” iddialarını daha da güçlendirecek. İddialar doğru mu çıkacak yoksa Sero duruşmaya mı katılacak hep birlikte göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz