Ölümden Dönen Seren Serengil’in Paylaşımı “Vasiyet”e Benzetilince Ortalık Karıştı: Takipçilerini Çok Korkuttu!

Aleyna

Haberler

9 Haziran 2021

Ölümden Dönen Seren Serengil’in Paylaşımı “Vasiyet”e Benzetilince Ortalık Karıştı: Takipçilerini Çok Korkuttu!

Önceki günlerde aniden fenalaşıp hastanelik olan Seren Serengil, koltuğunu Deniz Akkaya’ya kaptırmamak için hasta yatağından kalkıp Söylemezsem Olmaz programına katılmıştı! Bugün ise yaptığı son paylaşımla herkesi korkutan güzel yorumcunun söylediği sözler “vasiyet”e benzetildi. Hal böyle olunca Seren Serengil’in birçok takipçisi güzel yorumcu için oldukça endişelendi!

Zayıflamak Uğruna!

Zayıflamak uğruna hayatını tehlikeye atan Seren Serengil, geçtiğimiz sene ikinci kere kilo verme ameliyatı oldu. İstediği şekilde hızlıca fazla kilolarından kurtulan güzel yorumcu, oldukça zayıf ve fit bir görüntüye ulaştı. Ancak bu ona pahalıya patladı! Sağlığını yavaş yavaş kaybeden Seren Serengil; “Dumping Sendromu” ismi verilen bir rahatsızlığa yakalanınca kilo vermesini durduramadı. Yediklerinin kendisine yaramadığını söyleyen Sero, bu hastalık yüzünden geçtiğimiz haftalarda Söylemezsem Olmaz programından bir haftalığına ayrılmak durumunda kaldı.

Seren Serengil ve Arto

Son günlerde hem Söylemezsem Olmaz programının çekimi hem de mayo ve ayakkabı koleksiyonunun siparişleriyle uğraşan Seren Serengil bu süreçte oldukça yoruldu ve yıprandı. Bu yorgunlukların acısı ise geçtiğimiz gece çıktı! Sabah saatlerinde şiddetli bir ağrıyla güne merhaba diyen Sero, sevgilisi Tohma’nın yardımıyla hastaneye gitti.

Seren Serengil

Seren Serengil Vasiyet Videosu Çekmiş!

Su içmediği için ve geçirdiği zayıflama ameliyatının komplikasyonlarından biri olarak safra kesesinde ve böbreklerinde sorun yaşadığı öğrenilen güzel yorumcu; Söylemezsem Olmaz’daki koltuğunu kaybetmekten korktuğu için hasta yatağından kalkıp canlı yayına katıldı! Ancak bu sabah Seren Serengil’in Instagram paylaşımı herkesi korkuttu. Güzel yorumcunun paylaşımı “vasiyet” olarak algılanınca ortalık karıştı.

“Noynoy ve Tokyo bensiz nasıl yaşar? Onlara kim bakar? Benim gibi gözünden kim sakınır? Kim kendinden önce onları düşünür? Olamayacağını biliyorum ya, ondan korkuyorum bana bir şey olmasından.. Bu sabah; “Su içmeliyim, su içmeliyim, su içmeliyim” telkininde bulundum.. Yine kendim için değil onlardan ayrılmamak için.. Dün vasiyet videosu çektim telefonumda.. Olur da aniden bir şey olur diye.. Hayat bu..”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz