Önce Ayakkabı Gönderileri Şimdi de Hastane Storyleri… Seren Serengil “Fake” Fotoğraflara Doymuyor!

Buket S

Haberler

30 Haziran 2021

Önce Ayakkabı Gönderileri Şimdi de Hastane Storyleri… Seren Serengil “Fake” Fotoğraflara Doymuyor!

Konu Seren Serengil olunca “fake” sözcüğü dillerden düşmüyor! Çalıntı tasarımlar, bir türlü restorasyonu bitemeyen yat, makyajsız(!) fotoğraflar ve hastane gönderileri… Seren Serengil yine mi ilgi çekmeye çalışıyor?

Hastalıktan Çok Yalanlarla Konuşuldu

İki mide küçültme operasyonu geçirdikten sonra dumping sendromu ile mücadeleye başlayan Seren Serengil, son zamanlardaki hali ile sevenleri bir hayli korkuttu. 46 kiloya kadar düşen ünlü sunucu, hastalığından çok yalanları ile konuşuldu.

blank

Söylemezsem Olmaz’ın finalinden hemen önce safra kesesi ve böbreğinde taş olduğu gerekçesi ile hastaneye düşen Seren Serengil, ameliyat olacağını açıklamıştı. Son olarak ameliyat için dakika saydığını söyleyen ünlü sunucu bir anda hastaneden taburcu oluverdi.

blank

Aynı gün programa dönerek koltuğuna oturan Seren Serengil’in bu hareketi “Hastalık yalan” şeklinde değerlendirildi. Dikkat çeken bir diğer konu ise Sero’nun finalden sonra ameliyat olacağını söyleyerek, finalin ardından tatil için Fethiye’ye gitmesiydi.

Yalanları Ortaya Çıktı Ancak O Hiç Kulak Asmadı!

blank

Deniz ve güneşin tadını çıkaran ünlü sunucu, sevgilisi Tohma ile birlikte Fethiye, Kaş, Kalkan sahillerini fethetti. Bu sırada yine birçok olaya imza attı. Öncelikle ayakkabı koleksiyonunun çalıntı olduğu ortaya çıktı. Ünlü tasarımcı Amina Abduljillil’in tasarımlarını birebir kopyalayan Seren Serengil, söylenenlere hiç kulak asmadı.

blank

Ardından makyajsız fotoğraf bombasını patlattı. “Beni makyajsız halimle seven biri var” notu ile paylaştığı fotoğraftaki nude makyaj ve filtreler takipçilerin gözünden kaçmadı. Bu iddialara da kulak asmayan Seren Serengil bu gün de hastaneden story attı!

Hastalığın da Hastanenin de Aslı Yok!

blank

Daha önce de hastaneden fotoğraf paylaşan Seren Serengil, o zaman da yüzünün olmadığı bir fotoğraf çekmişti. Bu sefer de aynı şeyi yapması, takipçilerin aklına binbir türlü şey getirdi. Hastalık konusunda çelişkili davranan ünlü sunucunun tüm bu hastane ve hastalık konularını ilgi çekmek için ortaya attığı iddia edildi.

blank

Paylaşılan fotoğraflarda yüzünün görünmemesi bu iddiaları kanıtlar nitalikteydi. Hatta bazı görüşlere göre fotoğraflardaki Seren Serengil’in kendisi bile değildi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz