Öyle Bir Tokat Attı ki Seren Serengil Keyiften Dört Köşe Olabilir! Sadakatsiz’de Cansu Dere Melis Sezen’e…

Ayşegül S.

Haberler

25 Mart 2021

Öyle Bir Tokat Attı ki Seren Serengil Keyiften Dört Köşe Olabilir! Sadakatsiz’de Cansu Dere Melis Sezen’e…

Sadakatsiz dizisinin dün akşam yayınlanan son bölümünde sonunda sabır taşı Asya’nın sabrı tükendi ve Derin’e inanılmaz bir tepki gösterdi. Bakalım Asya bu sefer Seren Serengil’in gözüne girebilecek mi?

Sabır Taşı Olsa Çatlardı

Cansu Dere-Asya-SAdakatsiz

Birçok izleyicinin ortak fikridir herhalde. Asya, başına gelen ve yaşadığı her şeye rağmen oğlu için sükunetini asla bozmadı. Volkan gitti Derin geldi, Derin gitti Gönül Güçlü geldi ama Asya hep soğukkanlı ve vakur bir halle durdu karşılarında. Ama artık son olanlar Asya’nın bile sabrını taşırdı. Asya’nın yuvasını yıkıp ona birçok şey yaşatan Derin onu yuva yıkmakla suçlayınca olanlar oldu. Ve bir anlık refleksle kalkıp Derin’e herkesin içinde tokat attı.

Herkes Şok Oldu

Asya’yı herhalde hiçbir zaman bu şekilde görmemiştik. Vakfın ortasında ve tüm cemiyet isimlerinin önünde yaşanan bu olay adeta Asya’yı suçlu, Derin’i ise mağdur haline getirmeyi amaçlıyordu. Bu planın başarılı olup olmayacağını bilemiyoruz. Ama bildiğimiz bir şey var ki o da bu sahnenin bazı izleyicilere bir “oh be” dedirttiği.

Seren Serengil Ne Düşündü Acaba?

Asya-Derin-SEren Serengil

Bir süredir Sadakatsiz setinden gelen Cansu Dere – Melis Sezen fotoğraflarını eleştiren Seren Serengil de bu sahneye “oh be” diyenler arasındadır herhalde. Hatırlanacağı gibi daha önce Cansu Dere ve Melis Sezen set arasında çektirdikleri oldukça samimi fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşmışlardı. Adeta yanak yanağa çekilen bu fotoğrafı gören takipçiler ise ikiye bölünmüştü. Fotoğraflara olumlu yorumlar geldiği gibi olumsuz yorumlar da yapılmıştı.

Serengil: Dizinin İnandırıcılığı Bozuluyor

seren serengil

Seren Serengil de fotoğrafları beğenmeyenler arasındaydı. Söylemezsem Olmaz programının sunucularından birisi olan Seren Serengil bu paylaşımların dizinin inandırıcılığını bozduğunu söylemişti. Hatta daha da ileri giderek böyle bir samimiyetin ilişkilerde aldatmayı meşrulaştıracağını iddia ederek epey eleştirmişti. Bakalım, dünkü tokat sahnesi Seren Serengil’in diziyi yeniden sevmesini sağlar herhalde yeniden.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz