Sadakatsiz’in Asya’sı Seren Serengil’in Tavsiyelerine Kulak Verdi Anlaşılan! Yeni Bölümde Asya Derin Gerilimi Bugün Ekranlarda

Ayşegül S.

Haberler

10 Mart 2021

Sadakatsiz’in Asya’sı Seren Serengil’in Tavsiyelerine Kulak Verdi Anlaşılan! Yeni Bölümde Asya Derin Gerilimi Bugün Ekranlarda

Kanal D’nin sevilen ve reytinglerde ön sıralarda yer alan dizisi Sadakatsiz’in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cansu Dere’nin canlandırdığı Asya karakteri fragmanla bile olsa hayranlarının içine su serpmeyi başardı. İşte Sadakatsiz 21. bölümde izleyicileri bekleyen detaylar!

Volkan’ı Kızdıran Derin’i Sevindiren Sinan Gelişmesi

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in yer aldığı Sadakatsiz dizisinde geçtiğimiz hafta oldukça heyecanlı gelişmeler yaşanmıştı. Asya’nın bir anda ortaya çıkan üniversite arkadaşı Sinan Volkan’ın canını sıkarken Derin ve annesi Gönül Güçlü’yü epey sevindirmişti. Çünkü Sinan’ı Volkan’la Asya’nın yeniden bir araya gelme ihtimalini ortadan kaldıracak kişi olarak düşünmüşlerdi. Düşüncelerinde haklı çıkıp çıkmayacaklarını ise bu bölümde daha net anlayacağız.

Derin ve Asya’nın Gerilimli Konuşma Anı

21. bölüm fragmanında gördüğümüz sahneler bu bölümde ortalığın epey karışacağının da göstergesi. Fragmanda öncelikle Derin, Asya ve Sinan’la ilgili gazetede yayınlanan bir haberi okurken Volkan bu habere oldukça sinirlenir. Ardından Asya ile Ali’nin okulunun önünde karşılaşan Derin Asya’yı yeni ilişkisi için kutlarken Asya Derin’in canını çok sıkacak bir karşılık verir.

Asya Sonunda Seren Serengil’i Sevindirecek mi?

blank

Dizinin önemli bir karakteri olan Asya’nın Derin’in mağaza açılışına gitmesi, ayrıca Melis Sezen ve Cansu Dere’nin bir süre önce sosyal medyadan yayınladıkları set arası fotoğraf Seren Serengil tarafından epey eleştirilmişti. Ünlü sanatçı rol de olsa aldatılan kadının aldatan kadınla bu şekilde gösterilmesi bu durumu normalleştirir şeklinde açıklamalar yapmıştı. Dizinin bu bölümünde ise Asya’nın Derin’e olan tutumları Seren Serengil’i sevindirecek gibi görünüyor.

Güçlü Ailesini Bekleyen Zor Anlar

blank

Şevval Sam’ın oğlu Emir Tarık Tekin yani namı değer Selçuk da bu haftaya damgasını vuracak kişilerden birisi. Haluk Güçlü’nün oğlu olduğunu bir önceki bölümde öğrenen Selçuk geçtiğimiz hafta son saniyede bombayı patlatmıştı. Derin’in mağaza açılışına gelen olay isimlerden birisi olan Selçuk Güçlü ailesinin aile fotoğrafına girerek herkesin içinde bu büyük gerçeği ortaya çıkarmıştı. Bu akşam yayınlanacak olan Sadakatsiz yeni bölüm hem Asya ve Derin cephesinde hem de Selçuk ve Güçlü ailesi cephesinde yeni gelişmelerle ekranlarda.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz