Sadakatsiz Dizisinin Yapım Şirketi Medyapım’dan Seren Serengil’e Diss Geldi: “Asla Kanıtlayamıyoruz!”

Aleyna Özyaman

Haberler

1 Mart 2021

Sadakatsiz Dizisinin Yapım Şirketi Medyapım’dan Seren Serengil’e Diss Geldi: “Asla Kanıtlayamıyoruz!”

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz ile Söylemezsem Olmaz programının kaotik kraliçesi Seren Serengil arasında sular durulmuyor! Dizinin yayınlandığı günden beri; Sadakatsiz’in kötü karakterleri Derin ve Volkan’a oldukça “derin” bir nefret besleyen Seren Serengil hergün bizleri şaşırtmaya devam ediyor.

Seren Serengil, Melis Sezen ve Cansu Dere

Seren Serengil’den Bomba İtiraf!

Aslında Seren Serengil, geçtiğimiz gün bu yaptığı “absürt” yorumları gündem yaratmak ve gündemde kalmak için bile isteye yaptığını; hatta kendisine söylenen hakaretleri seve seve sineye çektiğini Instagram hesabından itiraf etmişti.

Seren Serengil

“Reklamın iyisi kötüsü olmaz!” sözünü hayat mottosu edinen Seren Serengil; her yaptığını haber yapıp konuşan bizlere de “Sazan” demeyi ihmal etmedi. Bu itirafın ardından vitesini arttıran Seren Serengil, gündemde kalmak için Sadakatsiz dizisine yüklenmeye devam ediyor. Aslında Seren Serengil kelimenin tam anlamıyla, Sadakatsiz dizisi üzerinden “prim” yapıyor. Yeni nesil bu “prim” kelimesini kullanmayı çok seviyor. Bu arada Seren Serengil’in gündem itirafının detayları için:

Aslında olayın patlak verme sebebi biraz enteresan; Sadakatsiz dizisinde Asya karakterini canlandıran Cansu Dere ve Derin karakterini canlandıran Melis Sezen’in beraber fotoğraf paylaşmasını hazmedemeyen Seren Serengil; Instagram’da bir story atarak Cansu Dere’yi uyardı. Bunun üzerine bütüüün magazinciler (Biz dahil) Seren Serengil’e bunun bir dizi olduğunu anlatmaya çalıştık.

Seren Serengil,

Medyapım’dan Seren Serengil’e Diss!

Hatta Sadakatsiz dizisinin yapım şirketi olan Medyapım; bugün Instagram üzerinden Seren Serengil’e diss atarak goygoya dahil oldu. Fakat Seren Serengil üzerinden dönen bu goygoyların güzel yorumcuyu hiiiç bozmuyor, aksine daha çok konuşulduğu için seviniyor.

Bugün Medyapım’ın resmi Instagram hesabından; Seren Serengil’in eleştirdiği Cansu Dere ve Melis Sezen fotoğrafı paylaşıldı. Medyapım’ın bu fotoğrafa yazdığı caption ise sosyal medya kullanıcılarını bir hayli güldürdü; “Derin ve Asya’nın gerçekte Melis ve Cansu olduğuna yemin edebiliriz ama galiba bunu asla kanıtlayamıyoruz… 🙃”

Fakat Seren Serengil sanki inadına yapıyormuş gibi bugün yeniden Sadakatsiz dizisinin bir fotoğrafını paylaştı… Gündemde kalmak için yaptığını itiraf ettin ama; bu kadarı da biraz “itici” olmuyor mu sence de?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz