Sadakatsiz Yine Delirtti! Seren Serengil Cansu Dere ve Melis Sezen’in Son Fotoğrafına “Dejenerasyon” Dedi

Dilek

Haberler

18 Mart 2021

Sadakatsiz Yine Delirtti! Seren Serengil Cansu Dere ve Melis Sezen’in Son Fotoğrafına “Dejenerasyon” Dedi

Magazin kraliçesi Seren Serengil, “Sadakatsiz” setindeki fotoğraflara bu kez farklı bir yorum getirdi. Kendisiyle ilgili yorum yapılan bir haberi paylaşan Serengil, olaya “dejenerasyon” dedi.

Sadakatsiz afişi

Magazin kraliçesi Seren Serengil, bu sezonun en sevilen işlerinden “Sadakatsiz”in hem sadık bir seyircisi hem de sıkı bir düşmanı! Adı üstünde, dizide eşini genç sevgilisiyle aldatan bir adam ve aldatılmanın intikamını almak isteyen bir kadın anlatılıyor.

Seren Serengil

Hal böyle olunca, aldatma hikayelerini havada kapan Türk halkı -ve de Seren Serengil- diziyi her hafta rating listelerinin zirvesine taşıyor. Öte yandan, Seren Serengil, diziyi çoğu konuda yerden yere vuruyor.

Set Fotoğraflarını Diline Doladı

Melis Sezen Seren Serengil Cansu Dere

Geçtiğimiz haftalarda, dizide “aldatılan eş” Asya’yı oynayan Cansu Dere, “genç sevgili” Derin’i canlandıran Melis Sezen’le bir fotoğraf paylaşmıştı. Bunu gören Seren Serengil de -yazdıklarından anladığımız kadarıyla- telefonun başında fenalık geçirmişti!

Seren Serengil Cansu Dere instagram yorumu

Önce Cansu Dere’nin Instagram hesabında nutuk atan Seren Serengil, “Biz düzgün kadınlar bu pisliklerle savaşmalıyız” diyerek fotoğrafı eleştirmişti. “Beynim yandı gece gece” cümlesi bütün olayı özetliyordu ama Seren Serengil durmadı! Bu kez, fotoğrafı story olarak paylaştı ve Cansu Dere’ye seslendi.

Seren Serengil Cansu Dere Melis Sezen story

Seren Serengil’in metres takıntısı ve beyin yakan yorumlarıyla o kadar çok dalga geçildi ki, Seren Serengil bunları gündeme gelmek için yaptığını itiraf etmek zorunda kaldı. Programda da bu paylaşımları “dizinin inandırıcılığına zarar gelmemesi” için yaptığını söyledi. Ama pek kimseyi inandıramadı!

Yine Fotoğraf Geldi

Neslihan Yeşilyurt Cansu Dere Melis Sezen

Bugün de dizinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt, Cansu Dere ve Melis Sezen’le bir fotoğraf paylaştı. Paylaşımı görenler sosyal medyada “Aman Seren Serengil görmesin” yorumu yapınca, bakın ne oldu?

Seren Serengil story

Seren Serengil, bu kez kendisiyle dalga geçilen bir haberi paylaşıp “Artık bu memlekette yaşanan şu dejenerasyona ıyyk!” yazdı. Yani, Seren Serengil cephesinde değişen bir şey yok! Yarın “Söylemezsem Olmaz”da yeni bir “Sadakatsiz” söylevi dinleyebiliriz!

Benzer Haberler

Asena 19 Mart 2021

Senin algılarında var bir problem herkese boş yapma reklam yapmak için rezil etme kendini istersen

Nalan 20 Mart 2021

Seren Serengil unutulmasın diye saçma sapan her zaman ki gibi konuşuyor herne kadar anlamasakta

Rambel 20 Mart 2021

Bu neyin kafası ya boş boş konuşuyor maksat gündemden düşmemek seren serengili kim ünlü yaptı ya 😏😏😏

Yorum Yaz