Sağlık Sorunları Yaşayan Seren Serengil’den Şok İtiraf: “Yaza Çıkmazsın” Diyen Doktoru Değil Doktorun Eşiymiş!

Aleyna

Haberler

21 Ocak 2021

Sağlık Sorunları Yaşayan Seren Serengil’den Şok İtiraf: “Yaza Çıkmazsın” Diyen Doktoru Değil Doktorun Eşiymiş!

Söylemezsem Olmaz programının sevilen sunucusu Seren Serengil, bildiğiniz gibi ikinci kez zayıflama ameliyatı olduktan sonra sağlık sorunları yaşamaya başlamış ve 46 kiloya kadar düşmüştü. “Ameliyat olmazsam yaza çıkmazmışım” diyen Seren Serengil, bu sözleriyle hayranlarını bir hayli üzmüştü.

Ancak Seren Serengil, dün Söylemezsem Olmaz programında ilginç bir itirafta bulundu. Meğerse, Seren Serengil’e ameliyat olması gerektiğini söyleyen ve “yaza çıkmazsın” diyen kişi ameliyatı yapan doktor değil, doktorun eşiymiş! Hatta doktoru “Şimdi gerek yok” demiş.

Seren Serengil’in İkinci Ameliyat Süreci!

Seren Serengil, eski eşi Yaşar İpek’le boşanma aşamasında kötü günler geçirdi. Hatta bu süreçte çocuğunu bile düşürdü, Instagram hesabından kanlı kıyafetini paylaştığını hatırlayanlar olacaktır. Bu zor günlerde 70 kiloya çıkan Seren Serengil, televizyonda kötü gözükmemek için hızlı kilo verebilmek amacıyla ikinci kez ameliyat masasına yattı. Bu sefer tüp mide değil, direkt bağırsaklarını bağlatan Seren Serengil hızlı bir şekilde istediği kiloya düştü.

Seren Serengil

Fakat ardından kilo kaybının önüne geçemeyen Seren Serengil hızla kilo vermeye devam etti. Yediği hiçbir şeyi midesinde tutamayan güzel sunucu, geçtiğimiz haftalarda Instagram hesabında ve Söylemezsem Olmaz canlı yayınında ağlayarak hastalığı anlattı ve “Ameliyat olmazsam yaza çıkmazmışım, şimdi hastaneye gidiyorum” diyerek sevenlerini bir hayli üzdü! Ancak Seren Serengil’e “Geri dönüşüm” ameliyatını olmasını söyleyen isim meğerse doktoru değilmiş!

“Yaza Çıkmazsın” Açıklamasını Doktoru Yapmamış!

Instagram hesabında da sık sık hastalığından ve beslenmesinden bahseden Seren Serengil, bir kilo aldığında bile mutluluğunu takipçileriyle paylaşmıştı. Her hafta hastaneye gidip serum ve vitamin yüklemesini aldığını söyleyen Serengil, dün Söylemezsem Olmaz canlı yayınında herkesi şaşırtan bir açıklama yaptı.

Ameliyatını yapan doktorun eşi, bir gün Seren Serengil’i arayarak: “Çok kilo verdin, böyle gidersen yaza çıkmazsın. Geri dönüşüm ameliyatı olmalısın!” demiş. Doktoruna danışan Seren Serengil, doktordan: “Şu anda gerek yok, önce serumlarla seni güçlendirmeye çalışacağız. Zaten bu kiloyla ameliyata giremezsin” cevabını aldığını Söylemezsem Olmaz canlı yayınında anlattı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz