Sahtekarlık İddialarına Nihayet Cevap Geldi! Seren Serengil Kendini Bakın Nasıl Savundu?

Dilek

Haberler

15 Temmuz 2021

Sahtekarlık İddialarına Nihayet Cevap Geldi! Seren Serengil Kendini Bakın Nasıl Savundu?

Olayların kadını Seren Serengil, hakkındaki ayyuka çıkan sahtekarlık iddialarına cevap vermek için farklı bir yol seçti. Artık özlü sözlerle laf sokuyor!

Seren Serengil

Doğduğu günden beri ünlü olan Seren Serengil, hayatının geri kalanında da bu ününü korumak için elinden geleni yaptı. Çok gençken başladığı assolistlik ve oyunculuk kariyerinde hep sansasyonel olaylara imza attı. Polemikler ve ünlü isimlerle yaşadığı kavgalar yüzünden kaosun öbür adına dönüşen Seren Serengil, son yıllarda bu tavrına oldukça uygun bir iş buldu. Magazin gündemini yorumlamaya başlayan ünlü isim, son olarak “Söylemezsem Olmaz” programıyla ekrana geldi. Ama programda bombaladığı ünlülerden daha çok habere konu olmayı başardı!

Yalancı Çoban Hikayesine Döndü

Seren Serengil, birkaç yıl önce girdiği kilo verme sürecinde sağlıksız ameliyatlar geçirdiği için Dumping Sendromu’na yakalandı. Sonunda, “Söylemezsem Olmaz”ın canlı yayınında bayılıverdi! Hemen hastaneye kaldırılan ünlü isim, kaostan uzak durmaya çalıştı ve sağlığına dikkat etmeye başladı. Ama kötü haberler yakasını bırakmadı! “Bu ameliyatları olmazsam seneye çıkmazmışım” diyerek geldiği durumu anlattı. Ne var ki, bu hayati ameliyatları bir türlü olamadı. Sonunda, mahkemeden kaçmak için bu olayları uydurduğu bile ilan edildi ve hayranları isyan etti!

Markası Çalıntı Çıktı

Kendi tasarımlarına yer verdiği bir marka çıkaran Seren Serengil, yine kötü iddiaların odağına yerleşti. Ayakkabı tasarımlarının bazılarının çalıntı olduğu, hatta tanıtım fotoğraflarının bile başka mağazaya ait olduğu söylendi!

Ama Seren Serengil bu iddiaların hiçbirine cevap vermedi ve tatiline devam etti. Ne hayranlarından gelen eleştirilere ne de ayyuka çıkan sahtekarlık iddialarına aldırış ediyor gibi görünüyordu. Ama son paylaşımı bunun böyle olmadığını gösterdi!

Özlü Sözlere Başvurdu

Seren Serengil story

Ünlü Romalı düşünür Seneca’ya ait olduğu iddia edilen bir sözü paylaşan Seren Serengil, laf sokma konusunda çığır açtı. “Her tarafınız yara bere içindeyken başkalarının sivilcelerine bakıyorsunuz” sözünü paylaşan ünlü isim, “Siz önce kendinize bakın” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz