Şakanın Ayarı Kaçtı! Seren Serengil Nişanlısı Mustafa Rahman Tohma’yı Maymun Etti: “Patlatacağım bir tane…”

Dilek

Haberler

17 Temmuz 2021

Şakanın Ayarı Kaçtı! Seren Serengil Nişanlısı Mustafa Rahman Tohma’yı Maymun Etti: “Patlatacağım bir tane…”

Olayların kadını Seren Serengil, son günlerde ezeli düşmanı Gülben Ergen’e yaptığı göndermelerle gündemden düşmüyor. Ama sevgilisine çektirdikleri de bir o kadar konuşulacak cinsten!

Seren Serengil

Seren Serengil, doğduğu günden beri ünlü olan bir isim ve ölene kadar öyle kalmak için de elinden geleni yapıyor. Assolistlik, oyunculuk ve televizyonculuk gibi pek çok iş yapan ünlü isim, hepsinde bir sansasyona karışmayı ve polemiğe girmeyi başardı. Sonunda, bu tavrına çok uyan bir iş de buldu, magazin yorumculuğu! Yıllardır magazin gündemini yorumlayan ünlü isim, hastalığına rağmen kaosu ve ünlülerin sansasyonlarını yorumlamayı bırakamadı. Onu bir nebze dinlendiren ise sevgilisi Mustafa Rahman Tohma oldu.

“En iyi arkadaşım” diyordu

Pek çok olaylı evlilik ve ilişki yaşayan Seren Serengil, son eşi Yaşar İpek’ten de büyük krizler ve skandal iddialar sonucu ayrıldı. Üzerine, ciddi sağlık problemleri yaşamaya başlayınca aşka kapılarını bir süre kapatmaya karar verdi. Onu bu kararından döndüren ise Mustafa Rahman Tohma oldu. Sevgili bile olmadıkları halde evlilik teklifi alan Seren Serengil, “En iyi arkadaşıma ‘Evet’ dedim” sözleriyle mutluluğunu paylaştı. Haliyle herkes şok oldu! Ama Mustafa Rahman Tohma, Seren Serengil’in belalı eski aşklarına benzemediği için hayranları zamanla onu çok sevdi.

Evlilik Sürekli Erteleniyor

Seren Serengil Mustafa Rahman Tohma

Henüz sevgili bile değilken evlenmeye karar veren garip çift, şu anda gezip tozarak hayatın tadını çıkarmaya ve birbirini tanımaya çalışıyor. Sorun şu ki, Seren Serengil bu kez evliliğe yanaşmıyor ve sürekli erteliyor. Hatta muhabirlerin önünde “Tohma çok istiyor ama ben erteliyorum” tarzı açıklamalar yapıyor! Son günlerde sevgilisini iyice boşlayıp ezeli düşmanı Gülben Ergen’e sarması da, düğünün bu yaz olmayacağının bir işareti gibi.

“Bir patlatasım var”

Sevgilisini zaman zaman övmeye doyamayan Seren Serengil, dünkü paylaşımlarıyla Tohma’sını resmen maymun etti! Tohma sürekli puro içtiği için sinir olan ünlü isim, şakayla karışık da olsa “O puro devamlı ağızda. Şu Tohma’ya bir tane patlatasım var” diyerek hayranlarını şok etti!

Daha sonra da, “Hayatı beni mutlu etmek üzerine kurulu” diyerek sevgilisini iyice hiçe sayan Seren Serengil, bu hareketlerine bir dur dese iyi olacak gibi görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz