Sansasyon Kraliçesi Seren Serengil’in Aşk Hayatında Neler Oluyor? Mustafa Tohma’dan Canlı Yayında İlan-ı Aşk

Seda Ergin

Haberler

6 Ocak 2021

Sansasyon Kraliçesi Seren Serengil’in Aşk Hayatında Neler Oluyor? Mustafa Tohma’dan Canlı Yayında İlan-ı Aşk

Şimdiye kadar Seren Serengil’in her türlü haberini yaptık. Son zamanlarda adı bir tek “aşk” kelimesiyle yan yana gelmiyordu. Şimdi o da oldu! Magazin gündemini meşgul etmeye bayılan Seren Serengil’in yakın arkadaşı Mustafa Rahman Tohma ile arasında aşk mı var? Tohma, adımları çifter çifter atıyor!

Yakın Arkadaşlıktan İlişkiye Doğru Adım Adım!

Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma uzun zamandır yakın arkadaş olarak güzel vakit geçiriyordu. Ancak ne olduysa bu arkadaşlık ilişkisi aşk ilişkisine doğru evrilmeye başladı. Yılbaşı tatilinde 3 gün boyunca Mustafa Rahman Tohma, Seren Serengil ve ailesi, Seren Serengil’in evinde birlikte vakit geçirmişti.

Birlikte çılgınlar gibi eğlendikten sonra, Seren Serengil’den manalı paylaşımlar gelmeye başladı. 3 gün boyunca Mustafa Tohma’yla her anını Instagram’dan paylaşan Seren Serengil, bu tatilden önce “Benden sana ancak Sero olur!” sözleriyle Tohma’ya veto vermişti. Tatilde bayağı bir şey değişmiş anlaşılan, Seren Serengil Tohma’yla kalpli fotoğraflarını paylaşarak aşka yeşil ışık yakmıştı. “Sen benim Tohma’msın.” demesi de dikkatlerden kaçmadı.

Mustafa Tohma’dan İlan-ı Aşk Geldi

Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto’nun beyaz TV’de sunduğu magazin programı Söylemezsem Olmaz’ın dünkü konusu Mustafa Rahman Tohma oldu. Tohma, canlı yayında Seren Serengil’e aşkını ilan etti. “Seni seviyorum ve sabırla bekliyorum.” demişti. Her gün farklı ünlülerin üzerine giden Bircan Bali ve Arto da bu kez Seren Serengil’i konuşturmaya çalıştı.

Arto, Tohma’yı övmeye başladı. Seren Serengil için, “İlk defa şık ve giyinmesini bilen, doğru düzgün bir profil bulmuş kendine.” sözlerini söylerken Seren Serengil de mahcup ifadelerle baktı. Sonra Arto şu sözlerle devam etti: “Türkücü değil en azından. Gerçi devamlı barbekü yapıyor. Ben onlar arkadaşken birkaç kere…“. Arkadaşken lafını duyan Bircan Bali hemen sözü kesip, “Arkadaşken ne demek, biraz açar mısın?” deyiverdi.

Söz artık Seren Serengil’e düşmüştü. Seren Hanım, “Tohma benim hala arkadaşım. Tohma’nın bana olan sevgisini siz de biliyorsunuz. Onun bana olan sevgisini ben hep bildim. Bu konu da hiç beni rahatsız etmedi.” sözlerini söyledi. Arto da olayı deşmese olmaz! Niyeti Seren Serengil’den aşk itirafı almaktı sanırım, “Bırak bu işleri senin ona sevgin var mı?” diye sordu.

“Ben onu insan olarak çok seviyorum.” diyen Seren Hanım’dan bir türlü itiraf gelmedi. Sonra da hafta sonu yaptığı, “aşka yeşil ışık yaktığı” paylaşımına değindi. “Neden hep tam tersi olur? Sana sevgi vermeyeni seversin. Tohma sevgiyi çok hak ediyor. Benimle hep ilgileniyor. Ben de dayanamadım bir yazı yazdım.” sözlerini söylerken Seren Hanım, Tohma’yı övmeden geçmedi.

Seren Serengil’in söylediğine göre, Tohma ona ameliyat sonrası bile bir hayli destek olmuş. “Hayatımdan gitmesini istemiyorum. Çok değerli. Zaman diyorum sadece, zaman her şeyi gösterecek.” sözleriyle sinyalleri vermeye devam etti.

Seren Serengil, programda geçen bu konuşmaları da Instagram’dan post olarak paylaştı. Hayranlarına duyurmak istiyor belli ki!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz