Sansasyonların Kraliçesi Seren Serengil’in 1995 Yılında “Dobra Dobra” Konuştuğu Röportaj Ortaya Çıktı: “Bekaretimi…”

Aleyna

Haberler

2 Aralık 2020

Sansasyonların Kraliçesi Seren Serengil’in 1995 Yılında “Dobra Dobra” Konuştuğu Röportaj Ortaya Çıktı: “Bekaretimi…”

Beyaz TV’de yayınlanan, Söylemezsem Olmaz programının gündem belirleyen sunucunu Seren Serengil’in 1995 yılına ait röportajı Instagram’da olay oldu!

Serenserengil_roportaj

Seren Serengil’in Yüksel Şengül’e verdiği bu röportaj yeni assolist olduğu döneme ait! Röportajı yayınlayan gazetedeki köşenin adı ise “Dobra Dobra” Seren Serengil’e yakışır bir isim!

Serenserengil_roportaj

1990 Yılında İlk Kez Assolist Olmuş!

Sevilen sunucu Seren Serengil, 1990 yılında İbrahim Tatlıses’in de içinde olduğu bir kadroyla ilk kez Ankara Başkent Gazinosunda sahneye çıkmış! 5 yıl boyunda sahnelere devam eden Seren Serengil, 1995 yılında yine Ankara’da Altınnal Gazinosunda assolist olarak sahne almaya devam ediyormuş!

Röportajın başlığı ise RTÜK AFK diye tabir edebileceğimiz cinsten; “Bekaretimi, anneme inat olsun diye verdim!”

“Adnan Hocacılar’dan Etkilenmedim, Onlar Gibi Olmak İstedim!”

Bu sözler, 1995 yılında Seren Serengil’in ağzından çıkıyor! O dönem, bütün erkeklerin onu kullanmak istediğini iddia eden Seren Serengil, Adnan Hocacılar’la 7 ay kadar birlikte olduğunu ve onlar gibi olmak istediğini söylüyor: “Ben 7 ay gibi bir süre için de olsa dini vecibelerimi yerine getirdim… Kuran’ın Türkçe açıklamasını da okudum. Onların siyasi aktiviteleri beni ilgilendirmiyor. Sadece dini öğrenmek de değildi. Ben o aralarındaki dayanışmayı gördüm etkilendim, stressiz yaşıyorlardı. Herkes birbirini seviyor, hoşgörü içinde. Ve bir de sanat dünyasındaki hengameyi düşünün… Aradaki farklı düşünün… Bir tarafta birbirinin gözünü oyanlar, öte yanda hoşgörülü olanlar.”

Nasıl tanıştığını ise şu şekilde anlatıyor: “Sinemada tanıştım, ortak arkadaşlar kanalıyla tanıştık… Ramazan ayıydı… Herkes istediğini söyleyebilir, ben onları yakından tanıdım ve sevdim.”

“Çoğu Şeyi Allah’ın Rızası İçin Değil, Bahadır İçin Yapıyordum”

Seren Serengil

Adnan Hocacılarda Bahadır Güven isimli biriyle tanıştığını anlatan Seren Serengil, o dönem Bahadır’a aşık olduğunu ama dini nikah olmadan Bahadır Güven’in birliktelik yaşamak istemediğini anlatıyor. Seren Serengil; “Toplumdaki bir sürü erkek gibi benden yararlanmaya kalkmadı…” diyor Bahadır Güven için. Ayrıca o dönemden sadece Bahadır Güven’i hatırlamak istediğini söylüyor Seren Serengil.

8 ay gibi bir süre aynı evi paylaşmalarına rağmen birlikte olmamışlar ve bu durum Seren Serengil’in canını sıkmış: “Bahadır’la aynı evi paylaşıyorduk ama aramızda hiçbir temas olmuyordu… Sevişmiyorduk… Dokunmuyordu bana… İnsan sevdiğine dokunmak ister, çünkü sevgi dokunmaktır… Yavaş yavaş sürtüşmelerimiz başladı.”

Bahadır Güven ile ayrılmalarının sebebi ise annesi Nevin Hanım yüzünden olmuş! Seren Serengil’den habersiz dönemin efsane gazinosu Maksim ile anlaşan Nevin Hanım, Seren Serengil’i sahneye çıkması için zorlamış hatta tokat atmış! Bahadır Güven ise; “Sana güvenmiyorum, bir daha sahneye çıkarsan bu iş biter!” demiş. Sahneye çıkmak zorunda bırakıldığını söyleyen Seren Serengil, o gece sahnede göz yaşlarının kimse tarafından fark edilmediğini söylüyor.

“Dobra Dobra Bir Soru Bakire Misin?”

Seren Serengil

Bir yıldır seks yapmadığını itiraf eden Seren Serengil, hayatının erkeğini aradığını da söylüyor 1995 yılında; “İnsanlara izin veriyorum, bana yaklaşmaları için… Olmuyor… O sıcaklığı alamıyorum… Bu sıcaklık olmayınca da, seks olmaz… Ancak şunun altını çizmek istiyorum… Hayatımın erkeğini arıyorum…” açıklamasında bulunuyor.

Yüksel Şengül’ün “Bakire misin?” sorusuna ise, “Hayır, bakire değilim… Yıllar önce bekaretimi kaybettim… İsmini veremem çok ayıp olur. Ünlü birisi, çevresinde de bir yığın kadınlar vardır. Annem iki yıl sonra duydu ‘İyi halt ettin değil mi! Yakışıyor mu sana?’ dedi, kızdı. Oysa annem de biliyor ki, Türkiye’de pek çok ünlü hanım, sahneye çıkmadan önce seks yapmaya başlıyor. Bende bu gecikti bile… Ama annem beni hiçbir zaman büyümüş olarak görmedi… Ve bu yüzden de cinselliği de seksi de annemle konuşamadım. Zaten beni büyümemiş gördüğü için ona bir isyandı ilk cinselliği yaşamam…” cevabını veriyor dönemin assolisti Seren Serengil.

Dobra Dobra’da Seren Serengil’in Özel Hayatı Deşilmeye Devam Ediyor!

Yüksel Ak tarafından Seren Serengil’e özel bir soru daha soruluyor: “Nasıl oldu o ilk cinsellik?” Açık yüreklilikle cevap veriyor Seren Serengil: “Fazla detay vermeyeyim… Çok iyi hatırlıyorum, kendimi tecrübeli ve olgun birisi gibi göstermek istiyordum… Çünkü karşımdaki erkek, çok tecrübeliydi ve pek çok hanımla ilişkisi olmuştu… Çok şey biliyormuş gibi hareket etmek istedim ama hiçbir şey bilmiyordum… Doğrusu o ilk cinsellik deneyimi benim için biraz acı, biraz hüsran oldu… Asıl cinselliği daha sonra Ali adındaki sevgilimle yaşadım…”

Gülben Ergen’le Kavgaları 1995 Yılına Dayanıyor!

Günümüzde Seren Serengil ve Gülben Ergen arasındaki savaş hız kesmeden devam ediyor! Meğerse husumetleri 1995 yılına dayanıyormuş. Seren Serengil’in o dönemdeki sevgilisi Ali’nin erkek kardeşiyle birliktelik yaşamış Gülben Ergen!

Yüksel Ak’tan Gülben Ergen sorusu geliyor: “Şimdi de gelelim Gülben Ergen’le başlayan sürtüşmelerine, kavgalarına… Bildiğim kadarıyla senin birlikte olduğun Ali adlı sevgilinin erkek kardeşiyle çıkınca çok bozuldun ve bir anda kavga başladı… Elti olacakken, düşman oldunuz!” Seren Serengil’den anlamlı bir cevap geliyor: ” Nankörlüğe tahammülüm yok… Annem ‘Arkadaşların, daima senin seviyende olmalı. Yoksa kıskanırlar, kavga ederseniz de ardından iftira atarlar’ der hep… Benim iyi niyetimi anlamıyorlar… Bundan sonra insanlara gene yardım ederim belki ama aramdaki mesafeyi de her zaman korurum. Gülben Ergen’i, İbrahim Tatlıses olayını şimdi burada uzun uzadıya anlatmaya gerek yok…”

“Mutsuzluğumun Mimarı Babamdır”

Seren Serengil

Röportajın son kısmında aile sorunlarına gün yüzüne çıkaran Yüksel Ak, “Hep annenden söz ettin, babanı hiç konuşmadık.” sorusunu yöneltiyor ve Seren Serengil gözyaşları içinde şu yanıtı veriyor: “Benim hep yaşamımda annem oldu… Babam hayatıma arada bir girdi, çoğunlukla olmadı… Ama 13-14 yaşına kadar herkese babamı annemden çok sevdiğimi söylerdim. Ama bu büyüyünce değişti… Çok iyi bir baba olamadı bana babam… Bugün sevgi peşinde koşuyorsam, şefkat arıyorsam, bunun tek sorumlusu babamdır… Mutsuzluğumun mimari babamdır…” sözleriyle röportajı sonlanıyor.

Instagram’dan gelen yorumlar!

ŞOKOPOP isimli magazin sayfasının gündeme getirdiği bu röportaj Instagram’da yüzlerce yorum aldı. Yorum yapanlardan biri ise geçtiğimiz hafta Bella Eyes operasyonunu takipçileriyle paylaşan Akasya Asıltürkmen oldu!

Akasya Asıltürkmen yorum

Seren Serengil ile davalık olan “Zamazingo” sayfası da bu konu hakkında yorum yapmaktan geri durmadı:

Zamazingo yorum
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz