Sefirin Kızı Bitti Ama Hayranlığı Bitmedi! Seren Serengil Favori Oyuncusu Engin Akyürek’in Peşini Bırakmıyor

Dilek

Haberler

7 Mayıs 2021

Sefirin Kızı Bitti Ama Hayranlığı Bitmedi! Seren Serengil Favori Oyuncusu Engin Akyürek’in Peşini Bırakmıyor

Magazin kraliçesi Seren Serengil, her yerde Engin Akyürek’in peşinde! “Sefirin Kızı” bitse de, Serengil’in ünlü oyuncuya olan takıntısı bitmedi.

Seren Serengil

Sansasyonların kraliçesi Seren Serengil, ağır geçirdiği Dumping Sendromu’nu biraz olsun kontrol altına almayı başardı ve işinin başına geri döndü. Hafta içi her gün “Söylemezsem Olmaz” stüdyosunda ünlüleri yerin dibine gömmeye devam ediyor. Neyse ki, sevdiği bazı insanlar da var, örneğin, star oyuncu Engin Akyürek en büyük favorilerinden biri!

Neslihan Atagül’ün Rolüne Talip Olmuştu

Engin Akyürek

Seren Serengil’in Engin Akyürek hayranlığı çok eskiye dayanıyor. Her röportajında ve sunduğu programlarda Engin Akyürek’i öven Seren Serengil, bir ara “platonik aşık” gibi görülüyordu! Söylentilere göre, Seren Serengil hep Engin Akyürek’in sevdiği yerlere gidiyor, tatil rotasını bile ünlü oyuncuya göre ayarlıyordu. Engin Akyürek’in de bu durumdan çok sıkıldığı iddia ediliyordu. Neyse ki, hem Engin Akyürek hem de Seren Serengil bu iddiaları jet hızıyla yalanladı. Ama Seren Serengil’in Engin Akyürek sevgisi bitmedi!

Seren Serengil story

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün başrollerini paylaştığı “Sefirin Kızı”, Neslihan Atagül’süz kalınca role kim talip oldu dersiniz? Tabii ki, Seren Serengil! Nare’yi çok sevdiğini söylese de Neslihan Atagül’ü programda sürekli gömmeyi de ihmal etmedi.

Engin Akyürek ise onun için hep bir taneydi! Programında yeri geldikçe onu övmekten çekinmiyordu: “Ben çok seviyorum Engin’i, çok beğeniyorum. Hiç kimseye benzemiyor. Kafede tek başına kitap okuyordu mesela, kimse yoktu yanında. O da ciddi ilişkiye gelemiyor, o da özgürlüğüne düşkün.

“Sefirin Kızı”nın çekimleri bu hafta bitti, yakında son bölüm ekranlarda olacak. Engin Akyürek’in magazinden kaçmasını hesaba katarsak onu bir dahaki projesine kadar pek göremeyeceğiz gibi duruyor. Ama Seren Serengil’in onu bırakmaya niyeti yok!

Benzin İstasyonunu da Ona Göre Seçti

Engin Akyürek

Seren Serengil, belki tatil rotasını Engin Akyürek’e göre seçmemişti. Ama benzin alacağı yeri ona göre seçtiği kesin! Malum, Engin Akyürek kısa bir süre önce bir petrol şirketiyle reklam anlaşması yaptı. Seren Serengil de bu fırsatı kaçırmadı!

Bakalım, Seren Serengil’in yakın takibi nereye kadar sürecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz