Sefirin Kızı Tartışmaları Bitmiyor: Engin Akyürek’ten Sonra Neslihan Atagül’e Bir Darbe de Seren Serengil’den!

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2021

Sefirin Kızı Tartışmaları Bitmiyor: Engin Akyürek’ten Sonra Neslihan Atagül’e Bir Darbe de Seren Serengil’den!

Star TV’nin sansasyonu bol dizisi Sefirin Kızı’nda sular durulmuyor! Final çekimlerini tamamlayan dizinin oyuncu bir bir Sefirin Kızı’na veda ederken; dün Engin Akyürek’in Instagram’dan veda açıklaması yaparken eski partneri Neslihan Atagül’ün adını anmaması dikkatlerden kaçmadı. Bugün ise Sefirin Kızı ve Engin Akyürek sevdalısı Seren Serengil’den Neslihan Atagül’e bir darbe geldi!

Engin Akyürek’in Vedası!

Bildiğiniz gibi büyük olaylardan ve başrol değişikliklerinden sonra Sefirin Kızı reytinglerde yüz güldürmeyince final yaptı ve ekranlara veda etti. Son bölümünün ekranlara gelmesinin ardından ise Engin Akyürek’ten Sefirin Kızı çalışanlarına ve set ekibine Instagram’dan teşekkür açıklaması geldi. Ancak bu teşekkür mesajında Engin Akyürek’in eski partneri Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu’nun yer almaması dikkatlerden kaçmadı.

Sefirin Kızı

“Gemiyi limana yanaştırmanın verdiği huzurla.. Bu yolculuğu inşa eden gemiyi hazırlayan yapımcılarımız Saner Ayar ve Nazlı Heptürk’e, Sefirin Kızı’nın dünyasını kura , bu dünyaya inanmamızı sağlayan her daim yanımda olan desteğini esirgemeyen sevgili yönetmenim; Emre Kabakuşak’a, çektikleri kıymetli sahnelerle yolculuğumuzu güçlendiren ikinci yönetmenlerim; Murat Aksu ve Işıl Günday’a, kamerasıyla duygularımızı derdimizi seyircimize geçiren, hikayenin hep içinde olan kıymetli Görüntü Yönetmenimiz; Serdar Armutlu’ya, en zor zamanlarımızda desteğini esirgemeyen yanımızda olan yolculuğumuza renk katan Tuba Büyüküstün ve Eylem Canbolat’a…”

blank

Diyerek tek tek bütün oyuncuları ve set ekibini sayan Engin Akyürek sadece Uraz Kaygılaroğlu ve Neslihan Atagül’ü saymadı! Ünlü oyuncunun bu hareketinden sonra Seren Serengil de Sefirin Kızı’na veda etmek için bir Instagram gönderisi paylaştı.

blank

Seren Serengil’den Neslihan Atagül’e!

Ancak dizinin Nare’si Neslihan Atagül’ün diziyi sağlık sorunları nedeniyle bıraktığını bir türlü inanmayan güzel yorumcu; Neslihan Atagül’ü yine suçlamayı başardı!

blank

“Her karakter ayrı bir efsaneydi. Oyunculuğun hasını seyrettik. Tuğba’ya ayrıca teşekkürler. Hiçbir ego yapmadan yarım ve eksik bırakılmış bu değerli ekibe katıldı. Birileri hikayeyi bozar birileri hikayeyi baştan yazar. Bir başka hikayede sizleri görmek dileğiyle yürekten alkışlıyorum. Sefirin Kızı’nı değil ama sizi çok özleyeceğiz!”

Benzer Haberler

Süheyla Güre 12 Mayıs 2021

Sefirin kızı dizisini severek izledik.Ancak dizide Elvan karakteri sevilen dürüst bir karakterken minibüste yaşadığı ilişki hiç hoş olmadı Evlilik dışı böyle durumların normalmiş gibi gösterilmesi iyi olmamış.

Yorum Yaz