Selin Ciğerci, Melisa Emirbayer ve Seren Serengil Üçgeninde Son Hamle: Melisa Emirbayer’e Koruma Kararı Çıktı!

Dilek Yeğin

Haberler

23 Kasım 2020

Selin Ciğerci, Melisa Emirbayer ve Seren Serengil Üçgeninde Son Hamle: Melisa Emirbayer’e Koruma Kararı Çıktı!

Selin Ciğerci, Melisa Emirbayer ve Seren Serengil üçgeninde sular durulmuyor. Son olarak “Çok canımı yaktınız” diyen Emirbayer, soluğu mahkemede aldı!

Son günlerde magazin gündeminin en bomba iddiası futbolcu Gökhan Çıra’nın eşi Selin Ciğerci’yi aldatmasıydı. İddiaya göre eski Survivor yarışmacısı Melisa Emirbayer, Selin Ciğerci’ye ait kozmetik şirketiyle iş anlaşması yapacaktı. Bunun için şirkete gelen Emirbayer için şirkete ve Çıra arasında bir ilişki başladı. Ancak bu ilişkinin tek kanıtı Emirbayer ve Çıra’nın Instagram’dan birbirlerini takip etmeleri ve fotoğraflarını beğenmeleri!

“Melisa neredeyse ölecekti!”

Gökhan Çıra Selin Ciğerci Melisa Emirbayer

Ancak iddialar bununla sınırlı kalmadı. Olayların kadını ve “magazin duayeni” Seren Serengil de gündeme bomba gibi düşen iddialar ortaya attı. İddiaya göre eşi Selin Ciğerci’den korkan Gökhan Çıra, can güvenliğinden endişe ettiği Melisa Emirbayer’i gizli bir evde sakladı. Ama bunu başaramadı. Selin Ciğerci, Melisa Emirbayer’i evire çevire dövdü ve boğazına bıçak dayadı! İddiaya göre Ciğerci kavgayı ayırmak isteyenlere de bıçak çekti ve “Ben sokaklardan geldim” diyerek Emirbayer’i yüzüne kezzap atmakla tehdit etti!

Seren Serengil tüm bu iddialarını Selin Ciğerci’nin trans birey olmasını aşağılayan ifadelerle birlikte kullanınca Twitter’da #SerenSerengilYargılansın hashtagi bile açıldı!

“Siz kendinize bakın!”

Selin Ciğerci Gökhan Çıra Melisa Emirbayer

Selin Ciğerci ise bu iddiaların üzerine uzun bir video çekti. Şirketinin büyümesini kıskananların kendisine iftira attığını söyleyen Ciğerci’yi en çok “Cinsiyet değiştirdiği için aldatılması normal” ve “Anne olamayacaksın, iki elim yakanda” gibi yorumlar üzmüş! “Varsa bir hatam Allah’ım affet dedim zamanında” diyen Ciğerci, “Herkes kendi ahlakına baksın, kendi kapısının önünü süpürsün, ben kimseyle uğraşmadım” diyerek isyan etti.

Ancak Ciğerci’yi bu video da kesmedi! Aynı günün akşamında Melisa Emirbayer’i de yanına alarak bir video daha çekti.

İkili birlikte olayın iç yüzünü anlatan açıklamalar yayınladı. Ancak Emirbayer’in ürkek tavrı takipçilerde yine “tehdit edildiği” izlenimi uyandırdı. Seren Serengil de tam bu noktada tekrar devreye girdi!

“Cash on the table”

Seren Serengil

Seren Serengil, Melisa Emirbayer’le olan tüm WhatsApp yazışmalarını ortaya döktü! Emirbayer’in açıklamayı yapmak için para aldığını söyleyen Serengil, “Ne güzel, kıza bir faydamız dokunmuş” bile dedi!

Seren Serengil'in story'si

Serengil, yaylım ateşini burada da kesmedi. Son olarak Emirbayer’in attığı ses kayıtlarının tümünü yayınladı!

Seren Serengil Yine Hapse Girebilir!

Seren Serengil

İddialar yenilir yutulur gibi olmayınca olay tahmin edildiği gibi mahkemeye taşındı! Melisa Emirbayer, “Hiç bana sormadan benim adıma ne çok konuştunuz, hiç acımadan canımı yaktınız. Bundan sonra önce Allah’a sonra adalete olan inancımla herkesten bunun hesabını soracağım…” notuyla mahkemeden çıkan koruma kararını paylaştı!

Emirbayer, şiddete maruz kaldığı gerekçesiyle aile mahkemesine başvurdu. Ama bu şiddeti Selin Ciğerci’nin değil Seren Serengil’in uyguladığını söyledi! Bu karara göre Seren Serengil, Bircan Bali ve Harutyun Dalga bir ay boyunca -gerekirse uzatılmak üzere- Emirbayer hakkında konuşamayacak! Konuşurlarsa 3 günden 10 güne kadar hapis yatmak zorunda kalacaklar.

Bu karar Seren Serengil’i durdurur mu bilmiyoruz! Gülben Ergen’e olan nefreti sonucu deldiği koruma kararı yüzünden hapis yatması ve kısacık hapishane macerasında yazdığı mektup hala akıllarda. Bakalım Selin Ciğerci ve trans bireylere olan nefreti de Gülben Ergen nefreti kadar büyük mü?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz