Selin Ciğerci ve Eski Görümcesiyle Dalga Geçen Seren Serengil: “O Kadar Çok Filtre Var Ki!”

Demet Gümüş

Haberler

9 Şubat 2021

Selin Ciğerci ve Eski Görümcesiyle Dalga Geçen Seren Serengil: “O Kadar Çok Filtre Var Ki!”

Seren Serengil programında, Selin Ciğerci, Selin İmer ve eski görümcesi Eylem İpek’in yer aldığı bir fotoğrafı paylaşarak dalga geçti!

Selin Ciğerci, Selin İmer ve Eylem İpek’in İnanılmaz Değişimi

Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil “Söylemezsem Olmaz” isimli magazin programında Selin Ciğerci ve Eylem İpek’in birlikte çekildikleri bir fotoğrafı yayınladı. Selin Ciğerci, Selin İmer ve Eylem İpek’in bulunduğu fotoğraf kimin kime benzediği anlaşılmadığı için eleştirilere maruz kaldı.

blank

“Bu fotoğrafta hangisi Selin Ciğerci?” diyen Bircan Bali’ye cevap veren sivri dilli Seren Serengil oldu. Bircan Bali’nin sorusu üzerine Serengil “Hepsi.” yanıtını vererek fotoğrafı eleştirdi.

Estetik Mi, Yüz Güzelleştirme Uygulaması Mı?

Bircan Bali, herkesin birbirine benzediği ve kişilerin kolayca ayırt edilemediği fotoğrafta Selin Ciğerci’yi seçmekte zorlandı. Durumu aydınlatmaya çalışan Seren Serengil, “Sol alttaki Mustafa Ceceli’nin bir dönem yasak aşk yaşayıp, sonradan evlendiği Selin İmer.” yanıtını verdi.

blank

Eski görümcesinden de, “Magazin falan, bir şeyler çıkarıyordu ya. O kız.” diye bahseden Serengil, eski görümcesinin adını ağzına dahi almadı. Seren Serengil’in eski görümcesi Eylem İpek için “Sana yemin ederim tanımadım.” diyen Bircan Bali şaşkınlığını dile getirdi.

“O kadar Çok Yüz Güzelleştirme Uygulaması Var Ki!”

Seren Serengil her zamanki Seren’liğini yaptı ve Selin Ciğerci ile Eylem İpek’in yüz güzelleştirme uygulaması kullanmalarını eleştirdi. Eylem’i tanımadım diyen Bali’ye, Serengil “O kadar çok yüzdeki kusuru giderici uygulama var ki!” cevabını verdi.

blank

Selin Ciğerci ve arkadaşlarının değişimi estetikten mi, yoksa yüz güzelleştirme uygulamalarından mı bilemiyoruz ama Seren Serengil yine acımadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz