Seren Serengil 2021’de Bomba Gibi Geliyor: Söylemezsem Olmaz Programında Krem Çıkartacağını Açıkladı!

Aleyna

Haberler

29 Aralık 2020

Seren Serengil 2021’de Bomba Gibi Geliyor: Söylemezsem Olmaz Programında Krem Çıkartacağını Açıkladı!

Magazin gündemini belirleyen Türkiye’deki en sansasyonel kadın olarak nam salan Seren Serengil bu hafta kendi rekorunu da kırarak; gün içinde hem ifşası yayınlandı hem rahatsızlandığını açıkladı. Bugün ise Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Şubat ayında yaşlanmayı geciktiren bir krem çıkartacağını bütün izleyicilere duyurdu! Seren Serengil’in kreminden önce bu hafta Seren Serengil hakkında neler konuştuk bir göz atalım.

Instagram DM’i İfşa Edildi!

Instagram’da ünlüler, ifşalardan çektiği kadar hiçbir şeyden çekmiyor bu ülkede! Ünlü biriyle ilgili bir açık bulunduğu anda bütün sosyal medyada ufak bir kar topu büyük çığ haline gelebiliyor. Seren Serengil’de eski eşi Yaşar İpek’in kardeşi Eylem İpek Şafak hakkında söylediklerini bir sabah Instagram’da görünce oldukça şaşırmış olmalı.

Eski eşi Yaşar İpek’le ayrılırken de oldukça olaylar yaşayan Seren Serengil, eski görümcesinden de pek haz etmiyor olacak ki; onun hakkında ağıza alınmayacak iddialarda ve ithamlarda bulunuyor. Bu mesajlaşmanın yayılmasının ardından sessizliği koruyan Seren Serengil, ne Instagram hesabında ne de Söylemezsem Olmaz programında bu mesajlar ya da ifşa ile ilgili tek kelime etmedi!

“Tedavi Olmazsam Yaza Çıkmazmışım!

Bu sözleri söyleyen biz değiliz, Seren Serengil! Mesajları ifşa olan Seren Serengil, aynı gün Instagram’dan geçirdiği mide küçültme ameliyatları sonucu 46 kiloya düştüğünü ve kilo vermeye devam ettiğini açıkladı: “Geri dönüşüm ameliyatına vücut hazır mı, şu aşamada kaldırır mı vücut. Bunun kararı için salı günü tekrar tetkiklerim yapılacak. Bazen aylarca yoğun bakımda kalabiliyormuşuz. Tehlikeli ve zor bir süreç ama öte yandan da olmasam yaza çıkmazmışım… Dualarınızla yine bunu da atlatacağım… İyiyim. Dinleniyorum, serum takılıyor. İyi olacağım İnşallah…” dedi.

Şubat’ta Krem Geliyor!

2020 yılı bütün ünlülere iyi geldi açıkçası! Markasını çıkartan çıkartana, en son ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın “DA” ismini verdiği bir markayla kozmetik ürünlerini satışa sundu. Şimdi ise, Seren Serengil Söylemezsem Olmaz programında Şubat ayında krem çıkartacağını izleyicilerine açıkladı. Tabii her zamanki gibi Seren Serengil tarzıyla! Hem kremini duyurdu hem de başka bir iddiayı gün yüzüne taşıdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz