Seren Serengil Ağustos Ayında Evleneceği Mustafa Tohma İle İlişkisi Olmadığını İtiraf Etti, Kafalar Karıştı!

Aleyna Özyaman

Haberler

15 Mart 2021

Seren Serengil Ağustos Ayında Evleneceği Mustafa Tohma İle İlişkisi Olmadığını İtiraf Etti, Kafalar Karıştı!

Beyaz TV’nin kaotik Söylemezsem Olmaz masasının demirbaşı Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde Ece Erken’in yeni açtığı YouTube kanalına konuk oldu. Bildiğiniz gibi Söylemezsem Olmaz masasında Seren Serengil’den önce Ece Erken vardı. Yani bir nevi, magazin “kavuğunu” Seren Serengil, Ece Erken’den devir aldı!

Seren Serengil

Ece Erken’in YouTube Macerası!

Güzel sunucu Ece Erken’in Söylemezsem Olmaz programından ayrılması sebebi ise açıklanmamış olsa da; hem birçok sosyal medya kullanıcısı hem de Instagram magazin sayfaları; Ece Erken’in programdan ayrılmasını evli Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilişki yaşamasına bağladı.

Ece Erken

Hatta hatırlayanlar olacaktır, geçtiğimiz yıllarda Ece Erken’in sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun evine giderek araba yan aynalarını kırarken çekilen güvenlik kamerası görüntüleri sosyal medyada olay olmuştu. Bu olay magazin gündemini uzun süre meşgul edince; Ece Erken’in geçmiş yıllarda evli erkeklerle beraber olan kadınlara söylediği sözler gündeme gelmiş ve güzel sunucu sosyal medyadan büyük bir linç yemişti.

Ece Erken

“Yuva yıkan kadın” olarak anılmaya başlayan Ece Erken hem Söylemezsem Olmaz programından ayrılmış hem de sansasyonlardan uzak durmayı tercih ederek; yaşanan olayları unutturmaya çalıştı. Bir süredir gözlerden uzak olan Ece Erken, önceki haftalarda kendisine bir YouTube kanalı açtı.

Ece Erken

Seren Serengil’in Tohma ile “Yarım” İlişkisi!

Oğluyla birlikte eğlenceli içerikler hazırlayan güzel sunucunun; kanalına konuk olarak aldığı ilk isim Söylemezsem Olmaz masasında yerini dolduran Seren Serengil oldu. Ece Erken’le güzel bir sohbet gerçekleştiren Seren Serengil; sevgilisi Mustafa Rahman Tohma’yla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu!

Tohma ile aynı evi paylaşan Seren Serengil; Ağustos ayında evleneceği sevgilisiyle tam anlamıyla bir ilişki içinde olmadıklarını söyledi. Seren Serengil’in anlattıklarına, Ece Erken de oldukça şaşırdı: “Tam bir ilişki yaşamıyoruz şu anda. İlişkimiz yok Mustafayla. Benim birisine alışabilmem bir süreç. İlk defa dağda (Uludağ) elimi tuttu”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz