Seren Serengil “Annesini Takipten Çıkardı” İddialarına Yanıt Verdi: “Evladını Hapse Attıran Birine…”

Aleyna

Haberler

2 Ocak 2021

Seren Serengil “Annesini Takipten Çıkardı” İddialarına Yanıt Verdi: “Evladını Hapse Attıran Birine…”

Magazin gündeminden düşmeyen tek isim olma özelliğini taşıyan Seren Serengil bu sabah çıkan iddialara Instagram hesabından jet bir yanıt verdi! Bildiğiniz gibi Seren Serengil’in annesi Nevin Serengil kızının baş düşmanı, uğruna 3 gün hapiste yattığı Gülben Ergen’in yeni albüm fotoğraflarından birini beğenmişti. Bunun üzerine de, Seren Serengil annesi Nevin Serengil’i takipten çıkarttığı ve annesine küstüğü iddia edilmişti.

Seren Serengil ve Nevin Serengil

Ayrıca bu hafta kendisi hakkında ortaya atılan tek iddia bu değildi. Sağlık sorunları yüzünden “Geri dönüşüm” ameliyatı olması gerektiğini söyleyen Seren Serengil’in Söylemezsem Olmaz programına veda edeceği de oldukça gündemi meşgul eden iddialardan biri oldu!

Söylemezsem Olmaz Programından Ayrılacağı Söyleniyordu

Seren Serengil

Seren Serengil’in haftanın 4 günü gündem olmasını sağlayan şey, aslında Beyaz TV’de yayınlanan ve yorumculuk yaptığı Söylemezsem Olmaz programı. Bircan Bali ile birlikte sürdürdükleri programdan Seren Serengil’in ayrılacağı iddia ediliyordu. Bu iddialarında sebebi, Seren Serengil’in geçirdiği mide ameliyatları sonrasında çok fazla kilo vermesiydi. 46 kiloya kadar düşen Seren Serengil, “Geri dönüşüm” adı verilen bir ameliyat olacaktı. Ancak, ameliyatı yazın olmaya karar veren güzel sunucu Söylemezsem Olmaz programına 2021 yılında da devam edeceğini sevenlerine duyurdu.

Instagram’dan Yalanladı!

Seren Serengil ve Nevin Serengil

Gün boyunca konuşulan ve her Instagram sayfasında gündem olan bu konu, aynı gün içinde Seren Serengil tarafından yalanlandı. Annesini 2 ay önce engellediğini söyleyen Seren Serengil, kendisi hakkında yapılan haberleri annesinin görmesini istemediğini söyledi. Ayrıca Gülben Ergen’in fotoğrafını “like” etmesi hususunda da “Anneme link atıyorlar, o da bilmeden tıklıyor. Orada yanlış bir şeye dokunuyor yaşlı kadın nereden bilsin? Yoksa bile bile kızını hapse attıran birinin fotoğrafını beğenir mi? En önce o evladının karşısında kalkan olur” açıklamasını yaptı.

Tabii açıklamanın öncesinde “Ahlaksızlar çetesi” diye adlandırdığı kişilere de sivri diliyle yorum yapmayı ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Nur 2 Ocak 2021

Ağzını ne hale getirmiş yazık valla böyle bir güzellik olur mu komik olmus

Yorum Yaz