Seren Serengil Ayakkabı Fiyaskosundan Sonra Bunu da Yaptı! Bu Sefer Ortalık Çok Karışacak

Buket S

Haberler

17 Haziran 2021

Seren Serengil Ayakkabı Fiyaskosundan Sonra Bunu da Yaptı! Bu Sefer Ortalık Çok Karışacak

Seren Serengil bir türlü magazin gündeminden düşmüyor. Her yaptığı, her söylediği ayrı bir olay yaratan Serengil, yine çalıntı tasarım iddialarıyla anılıyor.

Seda Sayan- Mehmet Ali Erbil Kavgasına O da Karıştı

Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan ile Mehmet Ali Erbil arasındaki tartışmaya dahil olarak Erbil’i savunan ünlü sunucu, Seda Sayan hakkında şok eden iddialar ortaya attı. Sayan’ın iş adamlarına kadın pazarladığını ve buna dair ses kayıtlarının elinde olduğunu söyleyen Sero, istemeden de olsa iki eski dost arasındaki gerginliği sonlandırdı.

blank

Söylemezsem Olmaz’ın finaline iki gün kala rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Seren Serengil, finalin ardından soluğu Fethiye’de aldı. Köpekleri Tokyo, Noynoy ve sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile bir yandan deniz ve güneşin tadını çıkaran, bir yandan yatı ile ilgilenen güzel sunucu, onca işin gücün arasında polemiklere dahil olacak enerjiyi nereden buldu bilemiyoruz.

Adı Çalıntı Ayakkabı Tasarımı ile Anıldı

blank

Magazin yorumculuğunun yanı sıra kozmetik ve moda sektöründe de faaliyet gösteren Serengil, geçtiğimiz aylarda mayo ve ayakkabılardan oluşan yeni tasarımının tanıtımını yaptı. Ancak oldukça fazla ilgi gören tasarımların çok geçmeden çalıntı olduğu anlaşıldı.

blank

Seren Serengil’in kendi tasarımım diyerek satışa sunduğu ayakkabıların Aminah Abdul Jillil adındaki tasarımcıya ait olduğu ortaya çıktı. 12mag_azin adlı instagram sayfasının durumu Jillil’e bildirmesi üzerine ünlü tasrımcı “Ne yazık ki yıllardır yaşadığım bir durum. Ayakkabı tasarımlarım kopyalanıyor.” şeklinde açıklama yaptı.

Ayakkabılardan Sonra Bir de Bu Çıktı!

blank

Seren Serengil’in tasarım fiyaskosu bununla da kalmadı. Son olarak annesi Nevin Serengil’in ismini verdiği bir parfümü piyasaya süren ünlü sunucunun, parfüm şişesinin tasarımının da kendisine ait olmadığı ortaya çıktı. Magazincellspot adlı instagram sayfası, Marc Jacobs markalı parfümün şişesi ile bire bir aynı olan şişenin görselini kendi instagram sayfasında paylaştı.

blank

Sero’nun parfüm şişesinin tasarımı için bile bir başka markadan “esinlenmiş” olması pes dedirtti. Ünlü sunucudan konu ile ilgili bir açıklama henüz gelmedi. Bakalım ilerleyen günlerde Sero bu durumu nasıl açıklayacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz