Seren Serengil’in Annesine Şop Yaptığı Ortaya Çıktı! Annesinin Eski Fotoğraflarına “Ufak Dokunuşlar”

Aleyna Özyaman

Haberler

11 Ocak 2021

Seren Serengil’in Annesine Şop Yaptığı Ortaya Çıktı! Annesinin Eski Fotoğraflarına “Ufak Dokunuşlar”

Seren Serengil yine yaptıklarıyla şaşırtmamaya devam ediyor! Her söylediği, paylaştığı ya da yaptığıyla adından söz ettiren magazin gurusu Seren Serengil bugün Instagram hesabında paylaştıklarıyla herkesi şoke etti.

Bugün Seren Serengil’in babası, Öztürk Serengil’in vefatının 22. yılı. Döneminin en ünlü oyuncularından olan Öztürk Serengil’in aramızdan ayrılışının 22. yılında kızı Seren Serengil tarafından anıldı. Instagram hesabında babasının ve annesinin fotoğraflarını paylaşan Seren Serengil’in, annesi Nevin Serengil’in eski fotoğrafları photoshop yaptığı ortaya çıktı!

Seren Serengil Babasını Andı!

Seren Serengil, her fırsatta erkeklere güvenmeme sebebinin babası olduğunu anlatıyor. Anlaşılan babasına kalbi oldukça kırgın ve bu kırgınlık yıllar geçtikçe azalmamış. Ancak Seren Serengil, babasının ölüm yıldönümünde Öztürk Serengil’i anmayı unutmadı.

Öztürk Serengil

Instagram hesabından babasının video ve fotoğraflarını paylaşan Seren Serengil “Babacığımın ölüm yıldönümü, mekanı cennet olsun…” açıklamasını fotoğrafların üzerine eklemeyi ihmal etmedi.

Öztürk Serengil

Seren Serengil’in babası Öztürk Serengil’i 11 Ocak 1999 tarihinde kaybettik. Uzun yıllar boyunca pek çok sinema filminde rol alan Öztürk Serengil aynı zamanda plakçılık da yapıyordu. Hatta “Serengil Plak” isminde bir plak şirketi vardı.

Öztürk Serengil

Eski Fotoğrafların Üzerine “Ufak Dokunuşlar!”

Ünlü magazin yorumcusu Seren Serengil, babasının fotoğraflarını sadece storysinde paylaşmasıyla yetinmedi! Gönderi olarak da annesi Nevin Serengil ve babası Öztürk Serengil’in siyah beyaz eski bir fotoğrafını “Annem ve babam” açıklamasıyla Instagram’da takipçileriyle paylaştı.

Ancak, Seren Serengil’in paylaştığı eski fotoğraflara photoshop uygulayarak annesini daha zayıf ve güzel göstermeye çalışması kısa süre Instagram’ın magazin sayfaları tarafından ortaya çıktı! Annesi Nevin Serengil’in bacak ve burnunu düzelten Seren Serengil, siyah beyaz nostaljik bir fotoğrafa photoshop uygulayan ilk insan olabilir!

Nevin Serengil ve Öztürk Serengil

Fotoğrafın orijinal hali bu. Seren Serengil’in paylaştığı hali ise şu şekilde:

Nevin Serengil ve Öztürk Serengil

1969 yılından kalan fotoğrafa da şop yapmazsın ama Seren Serengil!

Benzer Haberler

Rıza 11 Ocak 2021

Herşeyin doğalı güzel , ne demişler olduğun gibi görün , estetik konusu ile fazla ilgili olunca , foto üzerinde oynamalar yapmış , Seren Hn. 🥸
“Huylu huyundan vazgeçmez”

Yorum Yaz