Seren Serengil Bu Defa Serenay Sarıkaya Yorumuyla Olay Olan Demet Akalın’a Yüklendi: “İyi Niyetli Değil!”

Aleyna Özyaman

Haberler

23 Şubat 2021

Seren Serengil Bu Defa Serenay Sarıkaya Yorumuyla Olay Olan Demet Akalın’a Yüklendi: “İyi Niyetli Değil!”

Söylemezsem Olmaz’ın hedefinde bu defa Koronavirüs’ü yeni atlatan güzel şarkıcı Demet Akalın vardı. Seren Serengil, Demet Akalın’ın iyi niyetli olmadığını iddia etti.

Söylemezsem Olmaz

Demet Akalın Instagram’a Sardı!

Bildiğiniz gibi ailecek gittikleri Uludağ’da Koronavirüs’e yakalanan Okan Kurt ve Demet Akalın, bir haftadan fazladır evlerinden çıkamıyor. Bu süre zarfında evde çok sıkıldığını tahmin ettiğimiz Demet Akalın, Instagram’a fena sardı. Ancak her gördüğü gönderiye söyleyecek bir şeyi olan güzel şarkıcı, düşündüklerini mesaj olarak göndermektense yorum yaparak aleni bir şekilde ifade etmeyi tercih ediyor.

Demet Akalın

Mesela Demet Akalın, önceki günlerde dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce’nin kış temalı fotoğrafına “Kış bitti bacım” yorumu yapmıştı. Ertesi gün ise annesiyle Maldivler’de rüya gibi bir tatilin tadını çıkaran güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı fotoğrafları beğenmeyen güzel şarkıcı, ulu orta yorum yapmaktan ve Serenay Sarıkaya’ya tavsiye vermekten geri durmadı: “Kim çekiyor bunları? İnanılmaz ışık vardır orada, telefonu değiştir bebek” Bu arada detaylar için:

Hal böyle olunca Söylemezsem Olmaz masasında gıybet kazanı fokurdamaya başladı. Demet Akalın’ın bu “yorum” sevdası, Seren Serengil’in diline düşmesine neden oldu

Demet Akalın ve Seren Serengil

Seren Serengil’den Demet Akalın’a Taş: “İyi Niyetli Değil!”

Beyaz TV’nin fenomen magazin programı Söylemezsem Olmaz, gıybetlere tam gaz devam ediyor. Hergün birbirinden farklı konuların ele alındığı programda dün; Demet Akalın ve Demet Akalın’ın Instagram yorumları konuşuldu.

Program yorumcularından Arto, Demet Akalın’ın yorum yaparken kötü niyetli olmadığını iddia etse de; Seren Serengil kankitosu Arto’yla aynı düşüncede değildi. Güzel yorumcu, Demet Akalın’la bir anısını anlatarak iyi niyetli olmadığını ve kendisini çok şaşırttığını söyledi: “Demet bir arkadaşının bir şeyini eleştireceği zaman, diyelim ki benim bir şeyim eleştirecek ya da ‘yapma’ diyecek. Bunu mesaj atarak yapmıyor, bunu Instagram’dan yazıyor ve bunu da herkes görüyor. O zaman dikkat çekmiş oluyor. İyi niyetli değil bana göre, gizliden yazsa DM atsa bir şey yok ama bunu aleni yaptığı zaman başkasının görmesini istiyorsun demektir. Bu da karşı tarafı rencide edecek bir durumdur. Ben de bir şeye yorum yapmıştım ve bana da Instagram’dan yazmıştı. Çok şaşırmıştım Instagram’dan yazmasına”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz