Seren Serengil Bu Defa Sınırı Aştı: Burak Sergen’in Hastalığını Sadakatsiz’e Bağlayan Seren’e Cevap Gecikmedi!

Aleyna

Haberler

14 Nisan 2021

Seren Serengil Bu Defa Sınırı Aştı: Burak Sergen’in Hastalığını Sadakatsiz’e Bağlayan Seren’e Cevap Gecikmedi!

Söylemezsem Olmaz’ın kaotik kraliçesi Seren Serengil; ölüm döşeğinde bile olsa sosyal medyadan uzak duramıyor. Hastalığı nedeniyle Söylemezsem Olmaz programına katılamayan Seren; bir başkasının hastalığı hakkında ipe sapa gelmez bir yorum yapınca hem Burak Sergen’in nişanlısını hem de sosyal medya kullanıcılarını oldukça kızdırdı!

Seren Serengil

Burak Sergen’in Son Durumu!

Sadakatsiz dizisinde Haluk Güçlü karakterini canlandıran Burak Sergen; önceki Pazartesi solunum güçlüğü nedeniyle hastaneye kaldırıldı ve yoğun bakıma alındı. Akciğerlerindeki enfeksiyon nedeniyle yoğun bakımda tedavisine devam eden usta oyuncunun sağlık durumu kritik.

Burak Sergen

Burak Sergen’in nişanlısı Nihan Ünsal’ın açıklamasına göre usta oyuncunun Koronavirüs testi negatif çıkmış; “Kendisinin durumunda bir değişiklik yok, stabil. Yeniden yapılan koronavirüs testleri negatif çıktı. Tedavisi yoğun bakımda devam ediyor. Dualarını eksik etmeyin.” Herkes Burak Sergen’den gelecek güzel bir haberi beklerken; Seren Serengil yine ortalığı karıştırdı!

Burak Sergen ve Nihan Ünsal

Seren Serengil Sınırı Aştı!

Gündeme gelmek için her şeyi yapabileceğini bizlere kanıtlayan Seren Serengil; Burak Sergen’in durumu hakkında bilgi veren bir magazin sayfasının gönderisine yorum yaparak, usta sanatçının hastalığını Sadakatsiz dizisininde Burak Sergen’in kızı rolünü canlandıran Derin karakterine yani Melis Sezen’e bağladı; “İnsanın böyle kızı olunca… Rol gereği bile olsa dayanamaz insan çok geçmiş olsun!”

Seren Serengil

Böyle bir hastalık durumunda bile “kara mizah”tan ve kendini öne çıkarma hevesinden vazgeçmeyen Seren Serengil’e Burak Sergen’in nişanlısı Nihan Ünsal’dan yanıt gecikmedi. Seren Serengil’in bu yorumuna oldukça sinirlenen Nihan Ünsal; “Benim hayat arkadaşım, can yoldaşım yoğun bakımda ve kimin başına ne zaman ne geleceği bilinmezken; bu ne saygısızlık! Kimsenin yazdığına cevap vermedim bugüne kadar ama pes, bu ne had bilmezliktir! Çok yazık!!” diyerek Seren Serengil’e gerekli cevabı vermiş oldu.

Tekrardan Burak Sergen’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz! Umarız en kısa zamanda yine Sadakatsiz dizisinde kendisini görebiliriz.

Benzer Haberler

Pln 15 Nisan 2021

Hayattaki tek vasfı babadan kalan bir soyadı olan bu hanımefendi gündemde olsa ne olmasa ne 😊

Yorum Yaz