Seren Serengil Bu Defa Tiktok’ta Canlı Yayın Açan Hasımı Gülben Ergen’e Yüklendi: “Sanal Dilencilik Yapıyor!”

Aleyna Özyaman

Haberler

18 Şubat 2021

Seren Serengil Bu Defa Tiktok’ta Canlı Yayın Açan Hasımı Gülben Ergen’e Yüklendi: “Sanal Dilencilik Yapıyor!”

Çağımızın yeni vebası Tiktok! Birkaç yıl önce bütün dünyada “saldırgan” bir pazarlama stratejisiyle büyük bir kullancı sayısı elde eden Tiktok, ülkemizde de çok seviliyor. Oysa seveni de çok sevmeyeni de. Seveni bağımlısı oluyor sevmeyeni nefret ediyor. Asla ortası yok!

Gülben Ergen

Ünlü simalarda Tiktok hesabı açarak; sevenleriyle duygusal bağ kurmayı amaçlıyor. Tiktok hesabı olan ünlülerden biri de Gülben Ergen! Güzel şarkıcı “Seni Kırmışlar” isimli albümün piyasaya sunulmasıyla, sosyal medyada ve televizyonda ne kadar kanal varsa hepsine konuk olarak katılarak albümünü tanıttı.

Seren Serengil ve Gülben Ergen

Elbette bir program hariç, o da Türkiye’nin en kaoik masasına sahip Söylemezsem Olmaz programı! Hasımı Seren Serengil’in gıybet konusundaki yeteneği tartışmaya kapalı iken Gülben Ergen’in programa dahil edilmesi söz konusu dahi olamaz! Bildiğiniz gibi; Seren Serengil, Gülben Ergen hakkında yorum yapabilmek adına 3 gün mapusa düşmeyi kabul etmiş bir kadın.

Seren Serengil ve Gülben Ergen

Gülben Ergen 41. Anaokulu İçin Destek İstedi!

Hal böyle olunca, Seren Serengil ve Arto; Gülben Ergen’e yorum yapmak ve laf sokabilmek için adeta açığını arıyor. Kısacası arayan buluyor tabii, Gülben Ergen geçtiğimiz gece Tiktok hesabından canlı yayın açarak “Çocuklar Gülsün Diye” projesi altında 41. Anaokulunu kuracağını duyurdu. Bu anaokuluna ise önceki gün kaybettiğimiz psikolog ve yazar Doğan Cüceloğlu’nun adını vereceğini söyleyerek; anaokulu için takipçilerinden destek istedi.

Gülben Ergen Tiktok

Gülben Ergen’in bu hareketi, sosyal medyada oldukça konuşuldu. Destekleyen de vardı, karşı çıkan da. Özellikle karşı çıkanlardan biri de tahmin edebileceğiniz gibi Gülben Ergen’in azılı düşmanı Seren Serengil oldu.

Seren Serengil’den Gülben Ergen’e: “Sanal Dilenci!”

Söylemezsem Olmaz masasında Gülben Ergen’in Tiktok hesabından canlı yayın açarak para toplaması çok konuşuldu! Ancak Seren Serengil’in kankitosu şarkıcı Arto da Gülben Ergen’e ağır eleştiriler yapmaktan geri durmadı.

Arto’nun: “Farkındaysanız, Gülben bütün sosyal mecralarda var şu club’ta da var. (ClubHouse) Bu kadar ulaşılabilir olmak bu kadar yani…” cümlesi Seren Serengil’in “Ama Arto ulaşabileceği başka hiçbir platformu yok onun!” açıklamasıyla kesildi. “Onun, gazetelerde çok iyi adamları vardı. O adamları da bir şey yapıyormuş gibi gösteriyordu onu. Bak, zaten baktığın zaman 10 yıldır televizyonda yok. Son 3 yılda 4 tane şarkı yaptı bir tanesi bile tutmadı. Yani baktığın zaman sahnelerde de yok.” diyerek Gülben Ergen’in artık popüler olmadığını söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz