Seren Serengil Bu Kez Melis Sezen’e Taktı: “Çocuğu da karaktersiz yapacak…”

Dilek Yeğin

Haberler

22 Ocak 2021

Seren Serengil Bu Kez Melis Sezen’e Taktı: “Çocuğu da karaktersiz yapacak…”

Magazin kraliçesi Seren Serengil’in hedefinde bu kez “Sadakatsiz” dizisinin Derin’i Melis Sezen var! Serengil’in diziyle ilgili yaptığı yorum çok tepki çekti.

Seren Serengil Melis Sezen

Kanal D’de yayınlanan “Sadakatsiz” dizisi bu sezonun en flaş işlerinden biri oldu. Geçen sezonun şampiyonu “Kuruluş: Osman” dizisiyle çarşamba günlerinde rekabet etmeye başlayan “Sadakatsiz”, çoğu zaman bu rekabetin galibi oluyor! Sosyal medyada da en çok bahsedilen dizilerin başında gelen “Sadakatsiz”, oyuncularını da ihya etti. Dizinin başrol oyuncuları Cansu Dere ve Caner Cindoruk, her zamanki gibi muhteşem bir iş çıkarıyor. Ama kadronun en çok dikkat çeken ismi genç oyuncu Melis Sezen. Genç oyuncu, Seren Serengil’in de gözünden kaçmamış tabii ki!

Videosuna Yorum Yaptı!

Melis Sezen

Melis Sezen, “Sadakatsiz” dizisinde evli bir adamla beraber olan Derin karakterini oynuyor. Bu yüzden çok tepki alıyor. Belli ki, ona tepki gösteren isimlerden biri de Seren Serengil!

Melis Sezen, dizi setinde üvey oğlunu oynayan Alp Akar’la birlikte bir video paylaştı. “Canım oğlum, annesinin gülü” diyerek gülen Melis Sezen’in videosu hemen sosyal medyada yayıldı. Herkes gülüp geçerken Seren Serengil’den tuhaf bir yorum geldi!

Çocuk da Ona Benzemesin!

Seren Serengil

Seren Serengil, Instagram’daki magazin sayfalarından birine video hakkında yorum yazdı. Herkesin gülüp geçtiği videoya Serengil’in yaptığı yorum oldukça şaşırtıcıydı!

Seren Serengil

Çocuğu da karaktersiz yapacak kendi gibi” diyen Serengil’in yorumu çok tepki çekti. Serengil’in yorumunun altı, “Bunun dizi olduğunu unutmayın“, “Genç ve güzel kadınlara tahammülünüz yok” gibi ağır eleştirilerle doldu! Dün Hadise için söylediklerini hatırlatanlar da hayli fazlaydı!

Seren Serengil, zamanında #KocamaDokunma adında bir hareket bile başlattı. Dolayısıyla Derin karakterini sevmesi imkansız. Ama Melis Sezen’le ne derdi var, çözemedik. Kamera arkası videosuna yaptığı bu yorum şaka da olsa çok hoş olmamış!

Benzer Haberler

Ozlem Zeyrek 22 Ocak 2021

Şeren yorumlari seviyorum dobra ve haklisin😂

Yorum Yaz