Seren Serengil Bu Kez Sefirin Kızı’nı Bırakan Neslihan Atagül’ü Bombaladı: “Tazminat ödememek için…”

Dilek Yeğin

Haberler

12 Mart 2021

Seren Serengil Bu Kez Sefirin Kızı’nı Bırakan Neslihan Atagül’ü Bombaladı: “Tazminat ödememek için…”

Magazin kraliçesi Seren Serengil, bu kez “Sefirin Kızı”ndan ayrılan Neslihan Atagül’e kafayı taktı. Serengil, Atagül’ün tazminat ödememek için hastalığını bahane ettiğini iddia etti!

Söylemezsem Olmaz

Beyaz TV’nin sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”, üç bomba sunucusuyla ünlüler camiasını mercek altına almaya devam ediyor. Arto, Bircan Bali ve Seren Serengil üçlüsü, acımasız yorumlarıyla hafta içi her gün ünlüleri tepeden tırnağa eleştiriyor. Zaman zaman başları derde de giriyor tabii ki!

Buse Varol Esra Dermancıoğlu

Örneğin, Alişan’ın oyuncu eşi Buse Varol ve Esra Dermancıoğlu hakkındaki sözleri büyük tepki görmüştü. Alişan’ın sert sözleri ve Esra Dermancıoğlu’nun sarkastik tarzıyla çektiği videonun ardından, sunucular geri adım atmak zorunda kalmıştı.

Neslihan Atagül

Seren Serengil ve Arto, bu kez hastalığı sebebiyle “Sefirin Kızı”ndan ayrılan Neslihan Atagül’ü hedef aldı. Daha önce de Neslihan Atagül’ün uyuşturucu sorunu yüzünden diziden ayrıldığını söyleyecek kadar ileri gitmişlerdi!

Yurt Dışı Atılımı

Neslihan atagül

Neslihan Atagül, “geçirgen bağırsak sendromu” yüzünden “Sefirin Kızı” dizisinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ağır bir diyet ve istirahat gerektiren iyileşme sürecinde, setlerin temposuna dayanamayacağı doktor raporuyla belgelendi. Pek çok ünlü de aynı süreci yaşadıklarını söyleyerek Neslihan Atagül’ü destekledi.

Neslihan Atagül, iyileşme sürecinde dijital dergisi “Hadsiz”e yoğunlaştı. Dergi için çekilen videolarda bile ne kadar halsiz olduğu belliydi! Sonra da bir ilki başardı ve ABD’nin en popüler dergilerinden “HOLA”ya kapak oldu. Daha sonra da Penelope Cruz’la bir Hollywood filminde oynayacağı açıklandı! Ama “Söylemezsem Olmaz” ekibi, tüm başarılarını Neslihan Atagül’ün aleyhine kullandı.

“Hastalığı bahane etti”

Söylemezsem Olmaz

“Söylemezsem Olmaz” üçlüsü, Neslihan Atagül’ün etik dışı davrandığını ve hastalığını bahane ederek projeden ayrıldığını söyledi. “Kavga ettiler ve işi bırakmak istedi. Ama tazminat ödememek için rapor aldı” dedikleri Neslihan Atagül’e, “Çakal Carlos” bile dediler!

Her zamanki tarzlarıyla önce oyunculuğunu övdükleri Neslihan Atagül’e sonra “İş terbiyesi yok” diyen sunucular tepki çekti. Çünkü izleyicilere göre bu yorumlar artık “ekmekle oynamaya” giriyordu!

Sonuçta, ünlü oyuncu seti bırakıp tedaviye başladığı için iyileşiyor. Fotoğraf çekimi temposuyla set temposu da bir değil, yıl sonunda tamamen iyileşmiş olduğunda yeni projesine başlayacak. Ama yaratılmak istenen “disiplinsiz” imajı, bir karalama kampanyasına bile dönüşebilir!

Benzer Haberler

Ayşenur 14 Mart 2021

Çok terbiyesiz

Yorum Yaz