Seren Serengil Bu Sefer Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’ya Çatarak Çıtayı Yükseltti: Metres Takımıyla…

Ayşegül S.

Haberler

16 Temmuz 2021

Seren Serengil Bu Sefer Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’ya Çatarak Çıtayı Yükseltti: Metres Takımıyla…

Söylemezsem Olmaz programının sansasyonel sunucularından birisi olan Seren Serengil’den bu kez çıtayı epey yükselten bir açıklama daha geldi. Kimselerden çekinmeyen ve eleştirirken gözü kimseleri görmeyen Serengil bu kez yine Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’ya çattı. İşte Seren Serengil’in okuduğunuzda gözlerinize inanamayacağınız Şeyma Subaşı yorumu!

Kenar Mahalle Dilberi

Bir zamanlar Acun Ilıcalı ile evli olan ve sonrasında da Mısırlı Mohammed Al Saloussi ile ilişki yaşayan Şeyma Subaşı aldığı evlilik teklifi ardından Türk basınında epey konu olmuştu. Hakkında yazılıp çizilenlerin ardından da ağzına geleni sayıp dökmüştü. “Sizinle işim olmaz, bir b.k bilmiyorsunuz” diye sözlerine başlayan Şeyma Subaşı ilk ve en büyük tepkiyi de belki Seren Serengil’den aldı. Subaşı’nın açıklamasından hemen sonra canlı yayında “Türk basını aldınız mı cevabınızı Allah’ın kenar mahalle dilberine kutu açan bir kızı, kutu açmaya gelip de başkasıyla evliyken hamile kalan, defalarca kez yarışmalara gidip ünlü olmaya çalışmış, hiçbir mesleği olmayan bir kızı aylardır işliyorsunuz. Buna kendini bir halt zannettirdiniz” demişti.

“Mısırlılar Düşünsün”

blank

Hatta programda hızını alamayan Seren Serengil Şeyma Subaşı için “İyi ki Mısır sınırları içerisinde girdi de kurtulduk yoksa burada evli adam kalmazdı, şimdi de Mısır’dakiler düşünsün” diyerek kendini bir türlü durduramamıştı.

Metres Takımı

blank

Olanı biteni hala hazmedemediği her halinden belli olan Seren Serengil hala bu konuyu unutmuş değil. Acun’la Amerika gördükten sonra İngilizce öğrenen metres takımıyla beni karıştırmayın diyerek hala Şeyma Subaşı’na sataşmaya devam ediyor. İngilizce tedrisatlı okullarda ve yurt dışında liseyi bitirdiğini söyleyen Serengil “Beni karıştırmayın nolur ne sanat camiasındakilerle ne de bu metres takımıyla” dedi. Şeyma Subaşı’nın bir zamanlar Acun’un programında kutu açmış olması ise Serengil’in hala unutmadığı ve küçümsediği durumlardan bir diğeri.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz