Seren Serengil Bu Sefer Bağış Yapmayacağını Açıkladı: “Paraları çatır çatır yemek istiyorum!”

Dilek

Haberler

27 Nisan 2021

Seren Serengil Bu Sefer Bağış Yapmayacağını Açıkladı: “Paraları çatır çatır yemek istiyorum!”

Sansasyonel isim Seren Serengil, yine birileriyle mahkemelik oldu. Ama oradan gelen tazminatları bu kez kendi zevki için harcayacak!

Seren Serengil

Magazin kraliçesi Seren Serengil, assolistlik yaparken bile ünlü isimlerle girdiği polemiklerle gündemden düşmüyordu. Uzun süredir de bu unvanına ve ruhuna uygun bir iş yapıyor, magazin yorumculuğu! Beyaz TV’nin sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”da hafta içi her gün ünlüler camiasını yerden yere vuran Seren Serengil, bu ulvi görevine bir süre ara vermek zorunda kaldı. Çünkü yaşadığı sağlıksız zayıflama süreci onda Dumping Sendromu’nu tetikledi. Buna rağmen kendine hiç dikkat etmeyince canlı yayının ortasında bayılıverdi!

Seren Serengil

Neyse ki, hastane sürecinden ve her gün yediği serumlardan sonra kendine geldi. Ardından da işten izin alıp tatile çıktı. Bu dönemde, izleyicileri hem onun iyileşmesini istedi hem de dönünce daha sakin bir insan olmasını. Neslihan Atagül’e “Hastalığı bahane etti, biz de hastayız ama çalışıyoruz” demesi hala akıllarda çünkü!

Uslanmamakta Israr Ediyor

Seren Serengil, şehrin kaosundan uzaklaşmak için kendine Sapanca’da bir ev yaptırmaya bile başladı. Ama kaos onun ruhunda var! Hasta yatağında bile Instagram paylaşımları yaparak insanlara laf atmayı ihmal etmedi. Programa döner dönmez de eski performansını aratmayacağını gösterdi. Ama olaylara bakış açısında önemli bir değişim yaşandığını da gördük!

Paraları Bali’de Ezecek

İnsan kaostan beslenince mahkemelere de normalden biraz daha sık uğruyor tabii ki! Kendisiyle uğraşan pek çok Instagram hesabı başta olmak üzere pek çok ismi dava eden Seren Serengil, eskiden tazminatları hayır işi için harcıyordu. Ama artık o da keyfine bakıyor!

Sonunda, Seren Serengil de “Bu dünyanın kahrını ben mi çekeceğim?” noktasına geldi. Yakında ekip olarak Bali’den paylaşımlar yaptıklarını görürüz artık. İyi eğlenceler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz