Seren Serengil Bu Sefer Sert Kayaya Çarptı! Neslihan Atagül’ün Hayranlarından “Bekaret” Hatırlatması

Fatih Er

Haberler

17 Mart 2021

Seren Serengil Bu Sefer Sert Kayaya Çarptı! Neslihan Atagül’ün Hayranlarından “Bekaret” Hatırlatması

Engin Akyürek ile Sefirin Kızı dizisinde başrolde yer alan Neslihan Atagül, bir süre önce yaşadığı rahatsızlık yüzünden diziden ayrılmak zorunda kalmıştı. Atagül’ün yarattığı boşluk öylesine derinleşmişti ki yapım ekibi Tuba Büyüküstün gibi bir yıldızı diziye dahil etse de seyircinin ilgisini tam anlamıyla çekememişti. İşte bu gelişmelerin ışığında yeni bir polemik doğdu.

‘Söylemezsem Olmaz’ sunucusu Seren Serengil, Neslihan Atagül’ün rahatsızlığını bahane ederek diziden ayrıldığını öne sürmüştü. Yani Serengil’e göre Atagül aslında istese diziye devam edebilirmiş. Tazminat ödememek için hastalığı öne sürerek diziden ayrılmak istemiş.

Detaylar için:

Bu iddiaya çok sinirlenen Atagül’ün hayranları, Seren Serengil’i geçmişte yaptığı ‘bekaret’ açıklamasını sosyal medyada gündeme getirdi.

Hayranlar Harekete Geçti

Snob Magazin’in haberine göre; Bu iddia Neslihan Atagül’ün hayranlarını fena kızdırdı. Neslihan Atagül’ün fanları, sosyal medyada Seren Serengil’in yıllar önce yaptığı, “Bekaretimi anneme inat olsun diye verdim” açıklamasını gündeme getirerek ünlü sunucuya çattı.

Gazete Küpürü Yine Sosyal Medyada Dolaşmaya Başladı

Gazete küpürünü sosyal medyada paylaşan fanlar, “Neslihan Atagül’e iftira atıyorsun. Önce dön bir kendine bak ve “Bir insanın sağlığı söz konusu! Sana yakıştıramadık” şeklinde yorumlarda bulundular.

Ünlü sunucu yıllar önce kendisine yöneltilen “Bakire misin?” sorusuna, “Hayır, bakire değilim… Yıllar önce bekaretimi kaybettim… İsmini veremem çok ayıp olur. Ünlü birisi, çevresinde de bir yığın kadınlar vardır. Annem iki yıl sonra duydu, ‘İyi halt ettin değil mi! Yakışıyor mu sana?’ dedi, kızdı. Oysa annem de biliyor ki, Türkiye’de pek çok ünlü hanım, sahneye çıkmadan önce seks yapmaya başlıyor. Bende bu gecikti bile. Ama annem beni hiçbir zaman büyümüş olarak görmedi. Ve bu yüzden de cinselliği de seksi de annemle konuşamadım. Zaten beni büyümemiş gördüğü için ona bir isyandı ilk cinselliği yaşamam” yanıtını vermişti.

Benzer Haberler

Nevin 17 Mart 2021

Sert kaya carptin seren

Yılmaz 18 Mart 2021

Sayın serengil hanım galiba neslihancığımı çekememe durumnuz var

Yorum Yaz