Seren Serengil Bu Yaz Beşinci Kez Evlenecek! İşte Her Biri Skandallar Yaratan Önceki Evlilikleri…

Dilek Yeğin

Haberler

13 Ocak 2021

Seren Serengil Bu Yaz Beşinci Kez Evlenecek! İşte Her Biri Skandallar Yaratan Önceki Evlilikleri…

Magazin kraliçesi Seren Serengil, bu yaz Mustafa Tohma’yla evleneceğini açıkladı. Beşinci kez nikah masasına oturma kararı alan Serengil’in önceki evliliklerini mercek altına aldık!

Seren Serengil ve Mustafa Tohma

Magazin kraliçesi Seren Serengil, “Söylemezsem Olmaz” programında ve sosyal medya hesaplarında başka ünlülerin hayatlarındaki skandalları ortaya çıkarmasıyla meşhur. Ama kendisinin hayatı da bir o kadar magazinin içinde. Gün geçmiyor ki, Seren Serengil’in yaptığı bir şey haber olmasın!

Seren Serengil, son olarak aniden aldığı evlilik kararıyla magazin gündemine bomba gibi düştü. Serengil, en yakın arkadaşı Mustafa Tohma’ya “evet” dedi! Kararını sosyal medyadan açıklayan Serengil şunları da ekledi: “Aşkı doğru seçemediğinde hem aşktan hem huzurdan oluyorsun. Bana artık huzur, anlayış, iyi niyet, arkadaşlık lazım…Aşk da gelirse başımın üstünde yeri olsun…

Hüsran Dolu Geçmiş!

Peki Seren Serengil’in seçtiği yanlış aşklar kimlerdi? Serengil’in neredeyse her biri ayrı skandallar doğuran önceki evliliklerini mercek altına aldık!

1. Ozan Kaçmaz!

Seren Serengil ve Ozan Kaçmaz

Seren Serengil, 2000 yılında iş insanı Ozan Kaçmaz’la evlendi. Seren Serengil, bu evliliği için “Aile kurma telaşım vardı. Ozan’ın ailesi beni çok seviyordu. Ben de Ozan’ı bu yüzden sevdim. Yani hep beni seven birilerinin, bir ailenin yanında olmak istedim. Orada birinci şahıs Ozan değildi” diyor!

Çiftin düğünü Seren Serengil’in evinde yapıldı, gelinliği hatta takıları bile Seren Serengil aldı ve “Kayınvalidem aldı” diye yalan söyledi! Çünkü annesi Nevin Teoman bu evliliğe karşıydı. Seren Serengil de eşinin “ezik” görünmesini istemedi. Ama bu evlilik 2002 yılında hakaret davalarıyla bitti. Nevin Teoman’a göre Seren Serengil, Ozan Kaçmaz için en az 150 bin dolar harcadı.

2. Cengiz İmren!

Cengiz İmren ve Seren Serengil

Seren Serengil, herkese bir şok daha yaşatarak 2002 yılında Cengiz İmren’le evlendi. Bu şokun nedeni Cengiz İmren’in çetecilik suçundan hapis yatmasıydı! Seren Serengil, onu çok sevdiğini söylüyor ve sırf sevgilisi kendisini televizyonda görsün diye sunuculuk yapmaya başladığını söylüyordu.

Seren Serengil

Ancak bir iddia bu evliliğe gölge düşürdü. İddialara göre Seren Serengil, hala evliyken İbrahim Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlı’yla aşk yaşadı. Tatlı, sevgilisinin İmren’i görmeye gittiğini öğrenince kızdı ve ikili kavga etti. Tatlı, “Her şeyi anlatacağım” deyince de Serengil bir makasla onu yaraladı! Tatlı, hastanede “bıçaklandıktan sonra yardım istemek için Serengil’in evine gittiğini” söyledi. Bunlar Serengil’in evinde çalışan bir kadının iddialarıydı. Hepsi kanıtsız kaldı.

Bu evlilik de 2005’te bitti. Seren Serengil, “Yanımda kendini ezik hissediyordu, öyle hissetmesini istemedim” dedi!

3. Musa Aytun!

Musa Aytun ve Seren Serengil

2006 ve 2010 yılları arasında süren bu evliliğin temelleri ikilinin internetten tanışmasıyla atıldı. Seren Serengil, “Musa’yı tanıdığımda Karaköy’de kumaş taşıyan ve 500 lira maaş alan biriydi. Ufak tefek tefecilik işleri yapıyordu. Bizim tüm masraflarımızı annem karşıladı” diyor. Yorum yok!

Musa Aytun ve Seren Serengil

Seren Serengil, “Onunla dengimi buldum. Ailelerimiz iyi anlaşıyor, annem ilk kez bir ilişkimi onaylıyor. İlk kez tipi ve hayat tarzı bana uyan kişi belki de Musa” diyordu. Ama neredeyse bir yıl süren boşanma sürecinde işler tersine döndü: “Büyük bir boşlukta ve aile kurma çabası içindeydim. Annem Musa’yı hiç istemedi, nikahıma da gelmedi!”

Seren Serengil

Ama bu evliliğin en skandal noktaları bebekle ilgili olanlardı. Seren Serengil, 3 kez düşük yaptı. Serengil, 6 aylıkken bir düşük yaptı ve Aytun ailesi bebeği annesinin rızası olmadan defnetti. Serengil, kameraları toplayarak mezarı açtırdı ve bebeği babası Öztürk Serengil’in yanına defnettirdi! Üçüncü kez düşük yaptığı iddiasını ise Musa Aytun yalanladı.

4. Yaşar İpek!

Seren Serengil ve Yaşar İpek

Seren Serengil, 2018’de şarkıcı ve oyuncu Yaşar İpek’le evlendi. Beraber bir düet de yapan çift, oldukça uyumlu ve mutlu görünüyordu. Ama olay yine bebek meselesinde patladı!

Seren Serengil, tüp bebek yöntemiyle hamile kaldığı dönemde eşinden şiddet gördüğünü açıkladı. Hatta bazı ses kayıtları ve videolar da yayınladı. Yaşar İpek ise eşinin hamile kalmak için kendisinden habersiz mitokondri naklini denediğini söyledi. Seren Serengil’in düşük yapması olayları daha da tırmandırdı. Bu evlilikten geriye boşanma sürecinde ortaya çıkan skandal şiddet kayıtları kaldı.

Seren Serengil

Seren Serengil artık anlayışı ve huzuru seçmekte haklıymış, değil mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz