Seren Serengil Camdaki Kızın Muzo’su Enis Arıkan’ın Diline Düştü: Ben Seren Serengil miyim…

Buket S

Haberler

24 Haziran 2021

Seren Serengil Camdaki Kızın Muzo’su Enis Arıkan’ın Diline Düştü: Ben Seren Serengil miyim…

Seren Serengil’in photoshopları dillere destan oldu. Olayların kadını Sero son olarak, Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan’ın diline düştü.

Enis Arıkan Muzo ile Gönülleri Fethediyor

Enis Arıkan Camdaki Kız dizisinde canlandırdığı Muzo karakteri ile beraber magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Hepimizin uçuk kaçık sitcom karakteri olarak görmeye alıştığı Arıkan, Muzo canlandırması ile adeta gönüllerimizi fethetti.

blank

Üzerine yapışan komedi oyuncusu etiketinden bir çırpıda kurtulan Arıkan, yalnızca oyunculuğu ile değil, son derece aktif olduğu sosyal medya paylaşımları ile de dikkatleri üzerine çekti. Gerek sevimli ifşalar, gerek gündelik yaşantısından eğlenceli anlarla sosyal medya hesabını süsleyen Enis Arıkan, bu sefer Seren Serengil’i hedef aldı.

Seren Serengil Photoshopu Bırakamadı

Malumunuz, Seren Serengil her gün yeni bir olayla gündemi meşgul ediyor. Kah çalıntı tasarımlar, kah asılsız hastalıklarla ilgiyi bir şekilde üzerine çekmeyi başaran ünlü sunucunun photoshop faciaları sosyal medyada dilden dile dolaşıyor.

Verdiği kilolarla hayranlarını üzen Seren Serengil, sanki fazla kilosu varmış gibi sosyal medya hesabına attığı fotoğrafları sağdan soldan yamultup gözümüze sokuyor. Bu başarısız photoshop girişimleri her ne kadar sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmasa da Sero ısrarla photoshop yok diyip bildiğini okumaya devam ediyor. Hal böyle olunca Sero’nun fotoğraf facialarını farkeden herkes ünlü sunucuyu tiye alıyor.

Enis Arıkan da Sero Polemiklerine Katıldı

Bu furyaya son katılan ise Enis Arıkan oldu. Sarıgerme Hilton’da tatil yaptığı sırada, sosyal medya hesabından hayranlarına cevap everen Arıkan, paylaştığı fotoğrafta photoshop olduğunu iddia eden takipçilerine bir video ile seslendi.

Enis Arıkan, paylaştığı fotoğrafta kolunu işaret ederek photoshop yaptığını söyleyen takipçilerine “Koluma çiçeğin gölgesi vurmuş, photoshop değil! Ben photoshop yaparım ama siz bunu asla anlamazsınız. Ben Seren Serengil miyim photoshop’um belli olsun” şeklinde cevap verdi. Bakalım bu paylaşımın üzerine Sero’dan Enis Arıkan’a cevap gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz