Seren Serengil Demet Akalın’a Fena Taktı: “Kötü Bir Taklit, Vizyonu Yok Sadece Parası Var!”

Aleyna Özyaman

Haberler

25 Şubat 2021

Seren Serengil Demet Akalın’a Fena Taktı: “Kötü Bir Taklit, Vizyonu Yok Sadece Parası Var!”

Beyaz TV’nin ünlü magazin programı Söylemezsem Olmaz’da birkaç gündür Demet Akalın hakkında çokça gıybet yapılıyor. Özellikle de programın kaotik yorumcusu Seren Serengil, ünlü şarkıcıya kafayı fena halde takmış görünüyor.

Söylemezsem Olmaz

İlk olarak önceki günlerde Demet Akalın’ın her düşündüğünü Instagram’da yorum yaparak ifade etmesini eleştiren Serengil; bugün ise Demet Akalın’ın vizyonsuz olduğunu iddia etti. Hatta Söylemezsem Olmaz programında ünlü şarkıcı Hadise’nin, Demet Akalın’ı taklit ettiğini iddia edildi!

Demet Akalın’ın Kıyafetleri Söylemezsem Olmaz Programında Olay Oldu!

Demet Akalın’ın ünlü ve lüks marka tutkusu herkesin dilinde, birbirinden pahalı dünya markalarının en son çıkan parçalarını günlük hayatında sık sık kullanan güzel şarkıcının tarzı, sosyal medyada pek beğenilmiyor.

Hatta geçtiğimiz senelerde, Gucci markasının eşofmanlarıyla sahneye çıkan Demet Akalın eleştiri oklarının hedefi olmaktan kaçamamıştı. Bu hafta ise, Beyonce’un giydiği takımın aynısını satın alıp Star TV’de sunduğu programda giyen Demet Akalın’ın kıyafetleri yine magazin gündemine oturdu.

blank

Hatta Söylemezsem Olmaz programının iddiasına göre Demet Akalın gibi ünlü markalara düşkünlüğüyle bilinen Hadise, Demet Akalın’ı taklit ediyormuş!

Seren Serengil’den Demet Akalın’a Ağır Sözler!

Seren Serengil, Demet Akalın’ı seviyor mu sevmiyor mu bilmiyoruz ama son birkaç gündür; Demet Akalın hakkında ağır eleştiriler yaptığı da bir gerçek!

blank

Söylemezsem Olmaz programında bugün, Demet Akalın ve Hadise’nin pahalı kombinleri çok konuşuldu. Bircan Bali şu ana kadar ki en pahalı çizme rekorunun Demet Akalın’da olduğunu söylerken; Arto araya girerek: “Hayatım bunlar zaten (Hadise ve Gülşen için) Demet Akalın’ın kötü bir taklidi” yorumu yaptı.

Seren Serengil ise program öncesinde sivri dilini bileylemeyi unutmadığını bir kez daha bizlere kanıtladı: “Demet’in taklidi değil hiçbirisi. Demet çok kötü bir taklit. Demet markaları çok kötü kullanıyor. Ben markaların yerinde olsam Demet’e kıyafetlerimi giydirmem çünkü çok kötü kombinliyor! Marka giymek çok önemli değil. Demet bir giyiniyor, orada farklı bir marka, şurada farklı bir marka. Demet’in öncülük edecek bir vizyonu yok ki; Demet’in sadece parası var ve gidip alıyor bunları o kadar!”

Tabii Arto Hadise’yi gömmeyi ihmal etmiyor: “Acun’la birlikte parayı buldu, sonra markaları öğrendi!” açıklamasıyla Hadise’ye büyük bir taş atıyor. Çok fenasın Arto!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz