Seren Serengil Ece Erken’in Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla İlişkisine de Dahil Oldu: “Evlilik Tarihini Açıklamazsan..”

Aleyna

Haberler

28 Mart 2021

Seren Serengil Ece Erken’in Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla İlişkisine de Dahil Oldu: “Evlilik Tarihini Açıklamazsan..”

Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu aşkı tam gaz devam ediyor! Bildiğiniz gibi geçtiğimiz senelerde ünlü sunucu Ece Erken’in Söylemezsem Olmaz programından gönderilmesine sebep olan bu ilişki, hem sosyal medyada hem de magazin gündeminde oldukça ses getirdi!

Ece erken

Ece Erken – Şafak Mahmutyazıcıoğlu İlişkisi

Hatta haftalarca bu konuyu konuştuk dersem abartmış olmam çünkü taraflar arasında sular durulmak bilmedi. Ancak artık her şey sona erdi ve Ece Erken – Şafak Mahmutyazıcıoğlu nikah masasına oturmaya hazırlanıyor! Tabii bu haberi aldığımız kişiyi tahmin etmek çok da zor olmasa gerek. Evet; magazin kraliçesi, sansasyonların bir numaralı ismi, Türkiye’nin kaos rezervinin %84’ünü tek başına karşılayan Seren Serengil.

Ece Erken

Gerçi Seren Serengil, evli erkeklerle birliktelik yaşayan kadınlara genelde nefret kusuyor hatta sık sık laf sokmaktan da geri durmuyor ama konu Ece Erken olunca fikirleri biraz daha yumuşuyor sanırım! Hatta Ece Erken’in YouTube kanalına konuk olan Seren Serengil; “yuva yıkan kadın olsaydın burada oturmazdım!” diyerek arkadaşını savunmaktan da geri durmadı.

blank

Hatırlamayanlar varsa hızlıca geçmişte yaşanan olayların üzerinden geçelim. Geçtiğimiz yıllarda Beyaz TV’nin kaotik magazin programının yorumcuları Bircan Bali ve Ece Erken’di. Ece Erken her fırsatta, evli erkeklerle birliktelik yaşayan kadınlara yönelik ağır eleştiriler yapan hatta hakaret eden biri olarak karşımıza çıkıyordu.

Ece Erken - Şafak Mahmutyazıcıoğlu

Ancak sonrasında magazin gündemine düşen bir iddia ortalığı kasıp kavurdu! Ece Erken’in Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile bir ilişki vardı ve Şafak Bey evliydi. Bu iddiaları ilk zamanlar kabul etmeyen Ece Erken’e bir darbe Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Benan Hanımdan geldi. Güzel sunucumuz sevgilisi Şafak Beye çok sinirlendiği bir gece; Şafak ve Benan Mahmutyazıcıoğlu’nun evine gidiyor ve araçlarının yan aynalarını kırıyor.

Ece Erken

Seren Serengil’den Evlilik Açıklaması!

Bu görüntülerin Benan Hanım tarafından yayınlanmasının ardından, ilişkileri ayyuka çıkan Ece ve Şafak çifti kendilerini unutturmak için bir süre göz önünden uzak durmayı tercih etti. Hatta bir dönem Ece Erken’den “Ayrıldık!” açıklaması geldi. Ancak bugün güzel sunucunun Instagram paylaşımını görünce çiftimizin barıştığını anlıyoruz!

Hatta Söylemezsem Olmaz programında Ece Erken’in yerine gelen Seren Serengil, güzel sunucunun fotoğrafına yorum yaparak; “Evlilik tarihini açıklayın bari. Yoksa ben Pazartesi günü açıklayacağım!” diyerek ikilinin evleneceğini söyledi!

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz