Seren Serengil Fotoğraflarını Şoplayarak Kötü Gösteren Habercilere Savaş Açtı: “Hangi müpteleze hizmet…”

Aleyna Özyaman

Haberler

13 Ocak 2021

Seren Serengil Fotoğraflarını Şoplayarak Kötü Gösteren Habercilere Savaş Açtı: “Hangi müpteleze hizmet…”

Herkesle arası bir küs bir barışık olan Seren Serengil, bugün Instagram hesabında kendisinin Söylemezsem Olmaz programında çekilen fotoğraflarını çirkinleştirip haber yapan magazincilere ateş püskürdü! Hepsini mahkemeye vereceğini ve ifşa edeceğini açıkladı.

Seren Serengil bildiğiniz gibi şu sıralar aşk hayatı ve sağlığıyla gündemden düşmüyor, hele de dün Hürriyet gazetesine verdiği röportajda; 34 bedene düştüğünü ve Mustafa Rahman Tohma ile yazın evlenmeyi planladıkları haberleri bütün sitelerde ve magazincilerde dönmeye devam ediyor.

Şop Yaparak Olduğundan Kötü Göstermişler!

Ancak, Seren Serengil’in verdiği kiloları bahane eden birkaç haber sitesi Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programındaki birkaç fotoğrafına şop yaparak olduğundan daha çirkin hale getirdi ve “Seren Serengil’e ne oldu?” haberleriyle gündemi karıştırdılar! Bu haberleri fark eden Seren Serengil ise Instagram hesabından bu haberleri yapan kişileri ve siteleri adeta topa tuttu!

Seren Serengil story

Artık bu tip haberler yapan kişilere dava açacağını söyleyen Seren Serengil, hangi sitelerin bu haberi yaptığını ise Instagram hesabından ifşa etti: “Yani beni soldaki resimdeki hale getirince ne yapmış oluyorsunuz. bunun Youtube’ta videosu yok mu? Sağdaki canlı yayından ve Youtube videosundan çekilmiş hali. Soldaki bana hasta olan zavallı ekibin sanat eseri. Hastalanıyorlar başarıma güzelliğime hayatıma. Bu sayfaları yakında ifşa edeceğiz” dedi.

Seren Serengil story

“Ensonhaber ve tvgundemi diye saçma bir sayfa var. Kimin olduğunu öğrenip savaşı başlatıyoruz size de. Yani hergün televizyondayım bugünki Hürriyet röportajımdaki resimleri kullanmayıp programımdan bir kareyi Photoshoplatıp bu hale getirince ne oluyor? Hep aynı siteler artık affetmeyecek avukatım söyleyeyim. Millet anlamıyor mu benim böyle olmadığımı? Hergün televizyondayım. Hangi müpteleze hizmet ediyorsanız onun sonu geldi sizin de gelecek söyleyeyim!” sözleriyle açıklamalarını sonlandıran Seren Serengil, resmen kendisine şop yaparak kötü gösteren kişilere savaş açtı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz