Seren Serengil Hakkında Akıl Almaz Dolandırıcılık İddiası! O Sözlere Daha Fazla Dayanamadı: Yorumları Kapattı!

Aleyna

Haberler

2 Haziran 2021

Seren Serengil Hakkında Akıl Almaz Dolandırıcılık İddiası! O Sözlere Daha Fazla Dayanamadı: Yorumları Kapattı!

Bugün Söylemezsem Olmaz’ın sevilen yorumcusu Seren Serengil hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Seren Serengil’in satışa sunduğu ürünleri alan kişilerin kargoları bir türlü yola çıkmıyormuş, hatta bilgi alacak kimseyi bulamıyorlarmış!

Mayoları Çıktı!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde ticarete atılan güzel yorumcumuz, mayo ve ayakkabı koleksiyonunu sevenleriyle buluşturdu. Ürünlerinin mankenliğini ve tanıtımını yapmak için tam gaz çalışmalara devam eden Seren Serengil’in Instagram yorumlarında, aldığı sandaletin 10 gündür kargoya verildiğini ve hiçbir muhatap bulamadığını söyleyen bir kişi kafaları karıştırdı. Ancak Seren Serengil’in, bu yorumdan sonra paylaştığı gönderinin yorumlarını kapatması ise daha da dikkat çekici oldu!

blank

Geçtiğimiz haftalardan beri Maldivler’de yaptığı fotoğraf çekimi yüzünden gündemden düşmeyen Seren Serengil’in; fotoğraflarına uyguladığı şoplardan tutun, çıkarttığı mayoların diğer dünya markalarıyla birebir benzerlik göstermesine kadar pek çok söylenti aldı başını gitti. Gündemde kalmak için her şeyi yapmayı göze alan güzel yorumcumuz hakkında bugün ortaya atılan iddia ise oldukça çirkin!

Yorumları Kapattı!

2021’in ilk aylarında şampuan ve krem çıkartan Seren Serengil, ticareti çok sevmiş olacak ki aynı sene içinde bir de mayo ve ayakkabı koleksiyonu çıkarttı. Ancak Seren Serengil’in bu ürünleri hakkında söylenenlerin sonu gelmedi. Bugün ise güzel yorumcumuzun Instagram yorumları altında, kendisinden sandalet aldığını iddia eden bir kişi ürünün hala kargoya verilmediğini ve kimseye ulaşamadığını söyledi; “Seren Hanım, Serenserengilshop sitenizden 600 TL ödeme göndererek bir sandalet satın aldım. Ancak ödemeyi göndereli 10 gün olmasına rağmen ne ürünüm geldi ne de kimse bilgi verdi. Defalarca kez birilerine ulaşmaya çalıştım ama kimse geri dönmedi. Adeta dolandırıcılık sitesi gibi, muhatap yok. Rica ediyorum bu konuyla ilgilenin benim giden param 600 TL olur ama sizin itibarınız yerle bir olur!”

blank

Bu söylem bile oldukça çirkinken, Seren Serengil’in yorumdan sonra fotoğrafını yorumlara kapatması herkesin dikkatini çekti! Yorumları kapatan Seren Serengil, bu yorumu sildikten sonra yeniden fotoğrafın yorumlarını açtı. Bakalım Sero’dan bu iddialara ne yanıt gelecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz