Seren Serengil Hasta Yatağında da Boş Durmuyor! Şimdi de Seda Sayan’a Savaş Açtı: “Alay Konusu Oluyorlar!”

Aleyna

Haberler

5 Nisan 2021

Seren Serengil Hasta Yatağında da Boş Durmuyor! Şimdi de Seda Sayan’a Savaş Açtı: “Alay Konusu Oluyorlar!”

Seren Serengil hasta yatağından da ünlüler camiasına laf yetiştirmekten geri durmuyor! Güzel yorumcu geçtiğimiz günlerde Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınında fenalaşınca hastanelik kaldırıldı. İkinci kez kilo verme ameliyatı için bıçak altına yatan Seren Serengil, kilo vermesini durduramayınca neredeyse sağlığından oluyordu! Ancak hasta yatağında yatarken bile sosyal medyada olup bitenlere cevap vermeden duramıyor güzel yorumcu. Her hafta gözüne başka birini kestiren Seren; bugün Seda Sayan, Safiye Soyman ve Deniz Seki’ye yüklendi!

Seren Serengil

Ünlüler camiasında FaceApp akımı hız kesmeden devam ediyor. Yurt dışı menşeili bir şirketin fotoğraf güzelleştirme uygulaması FaceApp; ülkemizde de oldukça seviliyor. Kısa sürede Photoshop’un bile önüne geçmeyi başaran FaceApp, saniyeler içinde fotoğrafınızı gençleştirip güzelleştiriyor. Hatta saçınızın rengini bile değiştirebiliyor! Estetik, makyaj ve filtrelere doymayan güzel ünlülerimiz, bir de üzerine FaceApp uygulamasını kullanınca bir hayli değişiyorlar.

Seda Sayan

Seren Serengil Kendi Yaptıklarını Yine Unuttu!

FaceApp’li ünlülere garezini her fırsatta dile getiren Seren Serengil; bugün Enis Arıkan’ın Exxen’de yayınlanan talkshow programına katılan Seda Sayan’a kafayı fena halde taktı. Sevilen sunucunun Seda Sayan’la paylaştığı bir fotoğraf altına yorum yapmaktan çekinmeyen Seren Serengil aynı anda hem Seda Sayan’ı hem Safiye Soyman’ı hem de Deniz Seki’yi gömdü; “Burada problem şu; bir önceki nesil olduklarından internetle haşır neşir değiller ve FaceApp’te sadece genç en genç seçeneklerini yapmayı öğrenebilmişler 🙂 O yüzden ikisi de çocuk yaşlarına geri dönüyorlar. yoksa hepimiz FaceApp yapıyoruz ama Seda Sayan, Safiye Soyman ve Deniz Seki bu uygulamayı sadece en genç ve çocuk seçeneklerini kullandıklarından alay konusu oluyorlar birinin öğretmesi lazım 🙂 Ekrandaki halden farklı olunca kötü duruyor biraz daha gerçekçi seçenekler var daha kendimize yakın :)) Seda Ablanın yemek programını hiç seyreden oldu mu bilmiyorum bir bakın isterseniz.”

blank

Tabii Seren Serengil’in Seda Sayan, Safiye Soyman ve Deniz Seki’yi gömmek için Enis Arıkan’ın bu fotoğrafını seçti orasını bilmiyoruz ama güzel yorumcunun annesi Nevin Teoman’ın 40 yıl önceki siyah beyaz fotoğraflarına fotoşop uyguladığını ve kendi Instagram paylaşımlarında duvarları, kapıları, kolonları yamulttuğunu unutmuş değiliz. “Tencere dibin kara, seninki benden kara” durumu olmuş sanki birazcık?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz