Seren Serengil İfşa Sonrası Gündemi Değiştirmeye mi Çalışıyor? Hastalığıyla İlgili Paylaşım Geldi

Seda Ergin

Haberler

27 Aralık 2020

Seren Serengil İfşa Sonrası Gündemi Değiştirmeye mi Çalışıyor? Hastalığıyla İlgili Paylaşım Geldi

Seren Serengil tarafında magazin gündemine oturan bir gelişme oldu. O herkesi ifşalarken bu kez kendisi ifşalandı. Bir magazin sayfası tarafından eski görümcesi ve Acun Ilıcalı ile ilgili DM mesajları ifşa edildi. Bu olayı fark eden Seren Serengil gündemi değiştirmeye mi çalışıyor? Öyle ki az önce paylaştığı bir storyde hastalığıyla ilgili ifadelerde bulundu.

Seren Serengil’e bir takipçisinden DM mesajı gelmişti. Mesajda Acun Ilıcalı’nın Eylem İpek Şafak’a gönderdiği çiçek fotoğrafı vardı. Eylem İpek Şafak, Seren Serengil’in eski eşi Yaşar İpek’in kız kardeşi. Yani Seren Serengil’in eski görümcesi. Bu durumun Acun Ilıcalı ile bağlantısı ne diye sorarsanız Acun, Eylem İpek Şafak’ın eski patronu oluyor.

Acun, Eylem Şafak’a teşekkür storysi paylaşınca ve Seren Serengil’e bu story iletilince ipler gerildi. Seren Serengil DM’de ağza alınmayacak laflar söyledi. Bir magazin sayfası bu DM’leri kendi sayfasında paylaşarak ifşaladı.

Seren Serengil olaya hemen el atmış olmalı ki büyün ifşa paylaşımları ortadan yok oldu. Magazin sayfası, paylaşımlarını Seren Serengil’in gazabıyla kaldırdı.

Hastalığına Dem Vurdu!

Seren Serengil’in Instagram hesabında sabah bir story paylaşılmıştı. Storyi paylaşan Serkan Dağıstan’dı. Seren Hanım’ın rahatsızlandığından dolayı işle ilgili DM’leri kendisinin yanıtlayacağını söyleyerek herkesi kendi sayfasına yönlendirdi.

İfşa olayının hemen ardından Seren Serengil bir story daha paylaştı. Bu kez kendisi paylaşıyordu. Hastalığıyla ilgili uzun uzun anlattı. “Sevgili Canlarım, o kadar çok sevenim ve merak edenim varmış ki. İnsan hastayken en çok ihtiyacı olan şey buymuş. Ben maalesef büyük sağlık sorunları yaşıyorum. Belli etmemeye çalıştım annem üzülmesin sizler üzülmeyin diye. Ama iş biraz ciddiye bindi.” ifadeleriyle anlatmaya başladı sağlık sorununu.

Seren Serengil açıklamaya devam etti. “46 kiloya düştüm ve vermeye devam ediyorum. Geri dönüşüm ameliyatına vücut hazır mı şu aşamada kaldırır mı bunun kararı için salı günü tekrar tetmierim yapılacak. Bazen aylarca yoğun bakımda kalabiliyormuşuz. Tehlikeli ve zor bir süreç. Ama öte yandan da olmazsam yaza çıkamazmışım… Dualarınızla yine bunu atlatacağım.” sözleriyle hastalığının ciddiyetine dem vurdu.

İyiyim, dinleniyorum. Serum takılıyor. İyi olacağım inşallah.” diyen Seren Serengil takipçilerinden dua istedi. Bunu duyan hayranlar elbette çok üzüldü. Ama Seren Serengil’in namını bilenler storynin “gündem değiştirme politikası” olduğu düşüncesinden vazgeçemedi. Biz de Seren Serengil’e büyük geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz