Seren Serengil Instagram’dan Kendisini Eleştirenlere “Sefiller” Dedi: “Onlara bir sürprizim var!”

Dilek Yeğin

Haberler

19 Şubat 2021

Seren Serengil Instagram’dan Kendisini Eleştirenlere “Sefiller” Dedi: “Onlara bir sürprizim var!”

Magazin kraliçesi Seren Serengil, bu kez Instagram’da kendisine kötü yorum yapanları hedef aldı. Yakında onlara bir sürprizi varmış!

Seren Serengil

Magazin kraliçesi Seren Serengil, hafta içi her gün sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın stüdyosundan ünlüler camiasını bombalamaya devam ediyor! “İşimiz bu” diyerek övdüğü insanları bile inceden gömen Seren Serengil, sürekli yeni bir polemiğe dahil oluyor. Örneğin, son olarak yeni doğum yapan Buse Varol ve eşi Alişan hakkında söylediği sözler nedeniyle başı derde girdi!

Polemiği ve dramayı seven Seren Serengil için magazin programında yorumcu olmak hayalindeki iş olmalı! O da halinden memnun olduğunu her fırsatta vurguluyor. Ama bu iş onu aynı zamanda çok eleştirilen bir figür haline getirdi. Seren Serengil ise kendisini eleştirenlerin kıskanç insanlar olduğunu düşünüyor. Hatta dün onlara Instagram’dan bir mesaj gönderdi!

“Motorize düşman grubu”

Seren Serengil, Instagram’ı aktif olarak kullanıyor ve her gün yeni fotoğraflar paylaşıyor. Ama fotoğraflarının altında çok sayıda olumsuz yorum birikiyor! Dün paylaştığı fotoğrafa bir takipçisi, “Yine fake hesaplardan gelip sizi yerden yere vuracaklar, kim oldukları gayet de belli” diyerek bu durumu vurguladı.

Seren Serengil Instagram

Meğer Seren Serengil, bu fake hesap tayfasına “motorize düşman grubu” diyormuş! Seren Serengil, takipçisinin yorumuna “Boşver, beş parasız evde oturuyorlar ve her gün beni seyrediyorlar, onlara en büyük ceza” dedi ve ekledi: “Bir benim hayatıma bak, bir o sefillere.” Her zamanki Seren Serengil! Eleştirinin sadece kıskanmaktan kaynaklandığını düşünüyor olmalı.

Bir Sürprizi Var

Seren Serengil

Seren Serengil, “motorize düşman grubu” için “Bunlar daha iyi günleri” diyerek yakında onlara bir sürprizi olacağını duyurdu. Acaba adliyenin yolunu mu tuttu, yoksa başka bir şey mi düşünüyor? Seren Serengil’in “fake hesap” operasyonunu bekleyip görelim!

Benzer Haberler

Cigdem 20 Şubat 2021

Irem derici gotunu basini anlatarak gundemdeki yerini koruyo en son yaptigi roportaji zaten terbiyem musade etmiyo yazmaya ,yildiza laf soyleyen yamulsun insallah gercek sanatci zarari kendine cevreye bir kotulugu dokunmuyo agzinda igrenc kelimeler cikmiyo haddini asanlara duyurulur

Yorum Yaz