Seren Serengil Köprüleri Yaktı! Melisa Emirbayer’in Olayı Anlattığı Ses Kayıtlarını Paylaştı!

Tvyayinakisi.com

21 Kasım 2020

Seren Serengil Köprüleri Yaktı! Melisa Emirbayer’in Olayı Anlattığı Ses Kayıtlarını Paylaştı!

Melisa Emirbayar, Gökhan Çıra, Selin Ciğerci hattında sular durulmuyor!

Seren Serengil’in magazin programında Melisa Emirbayer ve Gökhan Çıra’nın ilişki yaşadığı iddialarını duymuştuk. İddialara göre ikili bir yasak aşk yaşıyordu ve ilişkiyi öğrenen Selin Ciğerci deliye dönmüştü. Ardından Melisa Emirbayer’i dövmüş, bıçakla ve kezzap ile tehdit etmişti.

Selin Ciğerci bu sabah attığı storyler ile bu olayı yalanlamış ve kariyerinin hedef alındığını söylemişti.

Ardından akşam saatlerinde konuyla alakalı her şeyi açıklığa kavuşturacağını söylemişti. Akşam saatlerinde ise beklenen paylaşım geldi. Melisa Emirbayer ile birlikte paylaşım yapan Selin Ciğerci tüm süreci Melisa’ya anlattırmıştı. Melisa’nın söylediklerine göre olay Seren Serengil’in reyting kazanma çabasından ibaretti ve iddia edilen hiçbir şey yaşanmamıştı.

Merak edenler için;

Selin Ciğerci’nin bu paylaşımları sonrası Seren Serengil’den şok bir çıkış geldi!

Cash On The Table!

Seren Serengil, Selin Ciğerci’nin paylaşımları sonrasında yaptığı paylaşımlarla Melisa Emirbayer’in tehdit edildiğini söyledi. Hatta o kadar ileri gitti ki yaptığı bu açıklamalar karşılığında Melisa Emirbayer’in para aldığını ima etti.

Seren Serengil ilk paylaşımlarına Selin Ciğerci’nin sabah attığı “kariyerim hedef alınıyor” paylaşımı sonrası başladı ve Melisa Emirbayer ile Whatsapp konuşmalarını bir bir paylaştı.

blank

Melisa’nın bu mesajlarda oldukça korktuğu açıkça belli oluyor.

blank
blank

Selin Ciğerci’nin Melisa Emirbayer İle Yaptığı Paylaşım Sonrası Film Koptu!

Evet yukarıda bahsettiğimiz Selin Ciğerci ve Melisa Emirbayer açıklamaları sonrası hararet arşa çıktı. Seren Serengil ilk storysinde Melisa’nın açıklamaya zorlandığını iddia etti.

blank

Sonraki paylaşımında ise Melisa’nın para aldığını iddia etti. Ne güzel kıza bir faydamız dokunmuş oldu dedi!

blank
blank

Biz bu paylaşımlar sonrasında söylenecek her şey söylendi sanmıştık fakat Seren Serengil yaylım ateşini kesmiyordu! Melisa Emirbayer’in kendisine gönderdiğini iddia ettiği tüm ses kayıtlarını Instagram profilinden paylaştı. Melisa ses kayıtlarında öyle şeyler anlatıyor ki adeta buz kesildik. Bu olay kolay kolay kapanmayacak gibi duruyor! İşte o olay yaratan ses kayıtları…

Benzer Haberler

ozz 23 Kasım 2020

seren serengile girip cikan ne acaba ugrasti bukadar. ki kendisi evinde calistirdigi kadina daha buyuk iskenceler yapmisti o dava ne oldu acaba. bu ulkenin hakimi savcisi serendi dogruymus demekki kapatmis davayi

Yorum Yaz