Seren Serengil Mahkemelik Olduğu Modacı Tolga Çam’ın Elbisesini Giydi: “Parasını Ödemediği Elbise…”

Dilek

Haberler

22 Aralık 2020

Seren Serengil Mahkemelik Olduğu Modacı Tolga Çam’ın Elbisesini Giydi: “Parasını Ödemediği Elbise…”

Seren Serengil bugünkü “Söylemezsem Olmaz” programında mahkemelik olduğu modacı Tolga Çam’ın elbisesini giydi. Bu durumu gören Çam’ın yanıtı gecikmedi!

Seren Serengil, sunucularından biri olduğu “Söylemezsem Olmaz” programında büyük ihtimalle fark etmeden -ya da reyting amaçlı- bir gafa imza attı. Serengil geçen yaz mahkemelik olduğu modacı Tolga Çam’ın elbisesini giydi. Bu durumu gören Çam, Serengil’e Instagram aracılığıyla taş attı!

Nedir Bu Elbise Krizi?

Moda tasarımcısı Tolga Çam, geçen yaz ünlü bir isme birkaç sahne kıyafeti verdiğini ancak geri alamadığını, parasının da ödenmediğini söyledi. Sonra da bu ismin Seren Serengil olduğu ortaya çıktı. Serengil, programında Çam’ı reklam yapmakla suçladı. “2018’de ona destek olmamı istedi. Ben de yardım olsun diye iki elbisesini giydim, ona da teşekkür ettim. Şimdi de reklam karşılığı gönderdiği elbiselerin hesabını soruyor” diyerek Çam’ın yine reklam peşinde olduğunu söyledi. Çam’a dava açtığını söyleyen Serengil’e karşı taarruz gecikmedi!

Tazminat Davası Kapıda!

Seren Serengil ve Tolga Çam

Moda tasarımcısı Tolga Çam bu sözler üzerine Seren Serengil’e hem maddi hem de manevi tazminat davası açacağını söyledi! “Elbiseleri hediye ettiğimi söylüyor. Asla öyle bir şey yok. Kendisi bana ulaşıp istedi, hatta yazışmalarımız duruyor” diyen Çam kafaları karıştırdı. Serengil’e 60 bin lira değerinde 5 tane elbise gönderdiğini söyleyen Çam, Serengil’in sadece birini iade ettiğini söyledi. “Bana artık ‘yeni yetme’ diyor ama elbiseleri giyerken ‘en iyi tasarımcı’ diyordu. Onun reklamına ihtiyacım yok” diyen Çam bugün konuyu tekrar gündeme getirdi!

Elbiseyi Yine Giymiş!

Tolga Çam, verdiği elbiselerden birini Seren Serengil’in bugünkü programda giydiğini fark etti. Bunun üzerine Serengil’i Instagram’dan taşlamayı ihmal etmedi!

Tolga Çam fotoğrafı

Tolga Çam, Seren Serengil’in kendisi hakkında “Tarzını beğenmediğim için engelledim” dediğini hatırlatarak “Ödemediği elbiseyi yine giymiş. Hadi neyse güzel olmuş” diyerek konuyu bir iltifata bağladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz