Seren Serengil Meşhur Yatından Story Attı! İddialar İse Duyanları Şoka Uğrattı: Kendi Yatı Değil!

Buket S

Haberler

6 Haziran 2021

Seren Serengil Meşhur Yatından Story Attı! İddialar İse Duyanları Şoka Uğrattı: Kendi Yatı Değil!

Bircan Bali ile birlikte sunduğu Söylemezsem Olmaz isimli programda konsept olarak magazinel olayları yorumlayan Seren Serengil öyle laflar ediyor ki, her yorumu magazin gündeminde ayrı bir olay yaratıyor. Hakkında davalar açılan ve hatta 3 gün hapis yatan ünlü sunucu belli ki yaşadıklarından da ders almıyor. Ancak Serengil’in adının magazin gündeminden düşmemesinin tek sebebi ünlü sunucunun açıklamaları değil!

Önce Çakma Koleksiyon

Seren Serengil’in Tasarımı

Sunuculuk ve şarkıcılığın yanı sıra kozmetik ve moda sektöründe de faaliyet gösteren Seren Serengil, geçtiğimiz haftalarda mayo ve ayakkabılardan oluşan yaz koleksiyonunu tanıttı ve inernet üzerinden satışa açtı. Çok geçmeden Serengil’in ünlüler tarafından da oldukça çok ilgi gören tasarımları ile ilgili şok eden bir iddia ortaya atıldı.

blank
Aminah Abdul Jillil’in Tasarımı

İddialara göre Serengil’in ayakkabı koleksiyonu çalıntıydı! Ünlü sunucunun kendine ait olduğunu söylediği özelikle kapalı burun sandalet modelleri ünlü tasarımcı Aminah Abdul Jillil’e aitti. Seren Serengil iddiaları reddetse de benzerlik ile ilgili bir açıklama yapmadı.

Şimdi de Çakma Yat!

blank

Ünlü sunucu “çakma koleksiyon” iddialarından sonra şimdi de “çakma yat” söylentileri ile gündemde! Bir süredir kendisine ait olduğunu söylediği NoyNoy isimli yatın aslında annesinin sevgilisene ait olduğu iddası ortaya atıldı. Magazincellspott isimli magazin sayfasının instagram paylaşımına göre bir takipçiden gelen mesaj gerçeği ortaya çıkardı.

Pazartesi Bombayı Patlatacak!

Seren Serengil iddalara hiç kulak asmadan öncelikle yatının içerisinden görüntüler paylaştı. Yattan indikten sonra ise marinanın videosunu çekerek takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Serengil, yatının henüz bitmediğini söyledi. Ayrıca Söylemezsem Olmaz’ın haftaya tatile gireceğini belirten ünlü sunucu, takipçilerine pazartesi günü yayınlanacak olan programı kaçırmamaları çağrısını yaptı.

Söylemezsem Olmaz’ın pazartesi günü yayınlanacak bölümünde bomba gibi bir konu ile izleyenlerin karşısına çıkacağını söyleyen Seren Serengil, ortaya atacağı iddiaya ilişkin belgeleri topladığını da belirtmeyi ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz