Seren Serengil Müşterilerini Kazıklıyor mu? Öyle Bir Detay Öne Sürdüler ki Herkes Şaştı Kaldı!

Aleyna

Haberler

25 Mayıs 2021

Seren Serengil Müşterilerini Kazıklıyor mu? Öyle Bir Detay Öne Sürdüler ki Herkes Şaştı Kaldı!

Seren Serengil’in mayoları ve Maldivler’de yaptığı ürün çekiminin etkileri hala devam ediyor! Hem Seren Serengil’i şop yaptığı hem de tasarımlar konusunda “esinlenildiği” iddia edilirken bir söylenti daha aldı başını gitti. Güzel yorumcumuzun satışa sunduğu mayoların neredeyse bire bir aynıları diğer e ticaret sitelerinde neredeyse üçte bir fiyatına satılıyormuş! Bu detayın ortaya çıkmasının ardından pek çok sosyal medya kullanıcısı Seren Serengil’in kendilerini kazıklamaya çalıştığını iddia etti!

Seren Serengil her dönemde adından söz ettirmeyi bilen ünlülerimizden biri, ancak son günlerde çıkarttığı ayakkabı ve mayo koleksiyonu yüzünden magazin gündeminin bir numaralı kişilerinden biri haline geldi. Maldivler tatili, orada paylaştığı fotoğraflar, şop iddiaları derken Seren Serengil’in uzuun(!) zamandır hazırlamakta olduğu mayo ve ayakkabı koleksiyonu sonunda satışa çıktı. Sınırlı sayıda üretim yaptığının altını çizen güzel yorumcu; dün Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına taşlı siyah bir mayo ile katılınca ortalık karıştı.

blank

Seren Serengil İnsanları Kazıklıyor mu?

Ürünlerin tükendiğini söyleyen Seren Serengil’den sonra Instagram magazincileri de derin bir stalka girişti ve Seren Serengil’in “özel tasarım” dediği mayolarının neredeyse bire bir aynılarını farklı e ticaret sitelerinde neredeyse üçte bir fiyatına satıldığını gördüler. Kısa sürede tüm magazin sayfalarında yayılan bu haberin ardından şop iddiaları ve Seren Serengil’in ürünlerine fahiş fiyatlar biçmesi sosyal medyada olay oldu.

blank

Örneğin Seren Serengil’in sitesinde satılan siyah ve taşlı bir mayokinin fiyatı 590 TL iken, bir diğer e ticaret sitesinde neredeyse bire bir aynısı sadece 160 TL’ye satılıyor! Tabii belki güzel yorumcumuzun kullandığı malzemeler daha kalitelidir bu yüzden de aradaki fiyat farkı normaldir, kullanılan malzemeleri ve ürünleri bilemiyoruz! Ancak bu fiyatlarla Seren Serengil’in sosyal medya kullanıcılarından çekeceği var!

Benzer Haberler

Hacer 25 Mayıs 2021

Çok terbiyesiz

Yorum Yaz