Seren Serengil Ne Biliyorsa Anlattı! Hadise-Reza Zarrab-Ebru Gündeş Krizinde Ortalığı Karıştıracak Açıklamalar

Buket S

Haberler

11 Haziran 2021

Seren Serengil Ne Biliyorsa Anlattı! Hadise-Reza Zarrab-Ebru Gündeş Krizinde Ortalığı Karıştıracak Açıklamalar

O Ses Türkiye’nin iki güzel jürisi Hadise ve Ebru Gündeş hakkında, geçtiğimiz haftalarda bomba etkisi yaratan söylentiler ortaya çıktı. Reza Zarrab ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise haberleri yalanlarken, Ebru Gündeş mutlak sessizliğe büründü. Olaylar bir süre durulsa da elbette unutulmadı. Dün Seren Serengil yine duyanı şok edecek iddialarla ekrandaydı.

İhanet Sebebiyle Boşanma Davası Açmıştı

Ebru Gündeş, 11 yıllık eşi Reza Zarrab’a boşanma davası açmış, boşanma sebebinin ise eşinin kendisini başka kadınlarla aldatması olduğunu söylemişti. Hatta o kişilerden birini çok yakından tanıdığını söyleyen Ebru Gündeş kafaları karıştırmıştı.

Hadise İddiaları Yalanlarken Ebru Gündeş Sessiz Kaldı

blank

Bu açıklamanın ardından ortaya öyle bir iddia atıldı ki, Türkiye resmen şoka girdi. Bu iddiaya göre Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’i aldattığı isim Hadise’ydi! Bir başka deyişle Ebru Gündeş hem arkadaşı hem de eşi tarafından aldatılmıştı. Bir sabah uyandığında sosyal medyanın kendi ismi ile çalkalandığını gören Hadise, iddiaları “Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez!” sözleriyle yalanladı.

Paylaşımı Kafaları Karıştırdı

Hadise sert çıkışlarla iddiaları yalanlarken, Ebru Gündeş öyle bir sessizliğe büründü ki, görenlere “Taş olsa çatlardı” dedirtti. Aradan haftalar geçti; Ebru Gündeş sosyal medya hesabında imalı bir paylaşım yaptı. Kendine ait bir fotoğrafı “‘Sonra çekildim bir kenara, seyrettim bütün olup biteni. Baktım kimde ben ne kadarım, kim bende ne kadar kalmış diye.’ Özdemir Asaf” notu ile paylaşan Gündeş kafaları karıştırdı.

Seren Serengil Açıkladı!

Kafaları tek karıştıran Ebru Gündeş’in paylaşımı değildi elbette. Seren Serengil, Bircan Bali ile birlikte sunduğu Söylemezsem Olmaz’ın dün yayınlanan bölümünde öyle şeyler söyledi ki duyanlar şoka girdi! Reza Zarrab’ın avukatı ile iletişim kurduğunu söyleyen Seren Serengil, Hadise ile Reza Zarrab arasında geçen mesajlaşmayı gördüğünü, o mesajlaşmada Hadise’nin Reza Zarrab’a haberlere erişim engeli getirttiği için teşekkür ettiğini, yaşananlar hakkında da ‘Ben tek başıma yaşamadım, geçmişte kaldı’ yazdığını belirtti.

blank

O iddialara göre Hadise ve Reza Zarrab bir ilişki yaşadı, ancak bu Hadise’nin Kaan Yıldırım ile birlikteliğinden önceydi. Seren Serengil’in açıklamasına göre bu zamanlama, Hadise’nin attığı ‘Her şey eskidendi, şimdi hayatımda biri var’ mesajından anlaşıldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz