Seren Serengil Neslihan Atagül’e Taktı: Uyuşturucu İddiasından Sonra Hastalığına da İnanmıyor: “Hangi Doktor…”

Aleyna

Haberler

30 Mart 2021

Seren Serengil Neslihan Atagül’e Taktı: Uyuşturucu İddiasından Sonra Hastalığına da İnanmıyor: “Hangi Doktor…”

Magazin dünyasının “Yuvarlak Masa Şövalyeleri” olarak nam salan Arto ve Seren Serengil, bugün yine güzel oyuncu Neslihan Atagül’e fena halde taktılar! Nedenini anlayamadığımız bir şekilde haftanın birkaç günü Neslihan Atagül hakkında asparagas iddialar ortaya atan Seren Serengil, bugün canlı yayında güzel oyuncunun hastalığına inanmadığını ve diziden ayrılmak için bahane olarak kullandığını söyledi!

Söylemezsem Olmaz

Neslihan Atagül’ün Rahatsızlığı!

Gerçekten de Seren Serengil’in Neslihan Atagül’le ilgili iddialarının sonu gelmiyor! Programda ortaya atılan söylentilerin hiçbiri doğru çıkmasa da; güzel oyuncu hakkında konuşulmaya devam ediliyor. Bildiğiniz gibi Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterini canlandırıyordu. Fakat “Geçirgen Bağırsak Sendromu”na yakalanınca yoğun çalışma temposuna ayak uyduramayan Neslihan Atagül; diziden ayrıldı.

Sefirin Kızı

Bu süreçte farklı doktorlarla görüşen güzel oyuncu, Birsen Altuntaş’ın haberine göre İngiltere’deki bir hastanede test yaptırmış ve tedavisi için en uygun beslenme programı kendisine iletilmiş! Hatta bu süreçte sağlığına odaklanan Neslihan Atagül, teklif edilen hiçbir projeyi de kabul etmiyormuş.

Neslihan Atagül

Seren Serengil ve Arto, Neslihan Atagül’e İnanmıyor!

Ancak Söylemezsem Olmaz masası, inatla Neslihan Atagül’ün Sefirin Kızı’ndan “anlaşmazlık” nedeniyle ayrıldığını düşünüyor! Bu inadın sebebini bilmiyoruz ama Seren Serengil’in canlı yayında söyledikleri oldukça ilginç! Aslında ilk taşı Seren’in kankisi Arto atıyor; “Hangi doktor, hangi hastane bize lütfen bilgisini verin!” diyerek alttan alttan Neslihan Atagül’ün yalan söylediğini ima ediyor. Çok fenasın Arto!

Seren Serengil ise iddialarını teker teker dile getiriyor; “Bence yeni bir projeye başlayacak önümüzdeki iki ay içerisinde. Onun altyapısını yapıyorlar! Çünkü eğer iki ay içinde yeni bir projeye başlarsa, o zaman bizim iddiamızı kabul etmiş olacak. Bu bağırsak sendromunu ben yaşıyorum. Benim kadar ağır kimse yaşayamaz! O ilaçların hepsini ben de kullanıyorum. İlaçların hepsi Türkiye’de de var!” Arto ise araya girerek; “O yüzden şu anda yalandan tedavi yapılıyor diye gösteriyorlar.” diyor.

Neslihan Atagül ve Seren Serengil

Bircan Bali ise, Arto ve Seren Serengil’in Neslihan Atagül’e inanmadığını dile getirdi. Ancak Arto; “İnanmıyor değil, bir tedavi görüyor olabilir ama diziden çıkar çıkmaz “fashion week”ler yaptı kendine, dergi için pozlar verdi. Bu kadar depresyona girecek bir şey yok!” Seren Serengil de aynı rahatsızlıktan kendisinde de olduğunu ama Sefirin Kızı dizisinden ayrılma sebebinin sadece sağlığı olduğuna inanmadığını üstüne basa basa dile getirdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz