Seren Serengil Onu da Bozdu! Demet Akalın’ın Göndermeli Son Paylaşımı Hepimizin Kafasını Karıştırdı

Beyza S.

Haberler

15 Temmuz 2021

Seren Serengil Onu da Bozdu! Demet Akalın’ın Göndermeli Son Paylaşımı Hepimizin Kafasını Karıştırdı

Demet Akalın ne yapacağını şaşırdı! Ünlü şarkıcı Seren Serengil’e özendi. Sosyal medyadan laf sokmak için bambaşka bir yöntem buldu. O paylaşım, Akalın’ın takipçilerinin ise kafasını karıştırdı.

demet akalın

O Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerinden biri. Her yaptığı olay olan her attığı adım ile magazin gündemine bomba gibi düşen Demet Akalın paylaşımlarıyla olay yaratmaya devam ediyor. Mankenlik ile star yolculuğuna başlayan Akalın, ardından yaptığı birbirinden hit şarkıları ile Türkçe pop müziğin en tanıdık isimlerinden biri haline geldi. Aşkın Açamadığı Kapı ile büyük bir çıkış yapan kraliçe, ardından Pırlanta, Afedersin, Mucize, Tecrübe gibi şarkılarla müzik dünyasına adını altın harflerle yazdırdı.

demet akalın

Şimdilerde Bi Daha Bi Daha şarkısı ile gündemden düşmeyen Demet Akalın bildiğiniz gibi sosyal medyada da oldukça aktif. Kızgınlığını, sevincini, hüznünü sosyal medyadan sevenleri ile paylaşmayı ihmal etmeyen Akalın’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Lafını saklamayan Akalın bu göndermeyi kime yaptı?

Instagram’dan Göndermeli Paylaşım

Pop müziğin kraliçesi bildiğiniz gibi magazinin en önemli figürlerinden. Polemikleri ve söylediği laflar ile gündemi oldukça meşgul eden Demet Akalın, son dönemlerde de sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiriyor. Geçmiş yıllarda Alişan, Aleyna Tilki, Seda Sayan, Gülben Ergen gibi isimlerle polemik yaşayan Akalın, Instagram’dan da laf sokmayı ihmal etmiyor.

demet akalın

Demet Akalın’dan ilgi çeken bir paylaşım daha geldi. Akalın “Sana yalan söyleyeni, saygısızlık edeni, iyi niyetini suistimal edeni ve enerjini düşüreni hayatında tutma.” yazılı bir gönderi paylaştı. Kraliçenin göndermeli paylaşımının ise kime olduğu merak konusu oldu. Ünlü ismin sevenlerinin bu merakı sosyal medyada olay oldu. Sırada yepyeni bir polemik mi var? İleride hep beraber göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz