Seren Serengil, Oryantal Didem’i İzleyemeyen Bülent Serttaş’ı Takdir Etti: “Kocam da Böyle Olsun İsterim!”

Aleyna Özyaman

Haberler

2 Şubat 2021

Seren Serengil, Oryantal Didem’i İzleyemeyen Bülent Serttaş’ı Takdir Etti: “Kocam da Böyle Olsun İsterim!”

Sansasyonların Kraliçesi olarak tanıdığımız Seren Serengil, bugün Instagram’da paylaştığı bir story ile herkesi şaşırttı! Birkaç gündür İbo Show’da yaşanan oryantal Didem olayı sosyal medyayı ve magazin gündemini oldukça meşgul ediyor.

Seren Serengil ve Arto

Bülent Serttaş’ın Oryantal Didem’i İzlememe Israrı!

Tam sular duruldu derken, Seren Serengil’den gelen bir paylaşım tekrardan tartışmaların fitilini ateşleyecek gibi duruyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta Star TV’de yeni bölümüyle ekranlarda olan İbo Show’un konukları; Ali Sunal, Bülent Serttaş, Doğa Rutkay ve Muazzez Abacı’ydı. Bol şarkılı türkülü ve kahkahalı geçen programın sürpriz bir konuğu daha vardı. O isim Oryantal Didem’di!

Bülent Serttaş

Bildiğimizden “farklı” bir abiyeyle dans etmeye başlayan Didem, herkese görsel şölen yaşattığı sırada pek çok izleyicinin gözünden kaçmayan bir detay vardı. O da Bülent Serttaş’ın Didem’i seyretmemek için gösterdiği çabaydı! Program konuklarından Ali Sunal’da ara ara bakışları kaçırdı ancak Bülent Serttaş’ın gösterdiği tutum, izleyiciler üzerinde şaşkınlık yarattı! Detaylar için:

Sosyal Medyada Olay Oldu!

İzleyicilerin dikkatinden kaçmayan bu durum sosyal medyada olay oldu ve sadece magazin sayfalarında değil, mizah ve goygoy sayfalarında da geyiği döndürülmeye başlandı. Özellikle Twitter’da bol bol goygoyu döndü:

Bu geyiklerden biri de reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizinin Volkan’ı ve Bülent Serttaş’ı yanyana koyarak “Sadakatli/Sadakatsiz” benzetmesi oldu. Pek çok kişi bu benzetmeye çok gülerken, Seren Serengil gibi ciddiye alanlar da oldu.

Seren Serengil

Seren Serengil, bu gönderiyi kendi Instagram storylerinde paylaşarak “Kocamın böyle olmasını isterim” dedi! Birisi Seren Serengil’e sadece geyik yapıldığını söyleyebilir mi? Teşekkürler.

Seren Serengil’den Çıkış!

Ünlü magazin yorumcusu Seren Serengil, yapılan bir goygoyu ciddiye alıp “duyar” kasmaya başlayınca biraz şaşırdık açıkçası!

Seren Serengil story

Kanal D’nin ünlü Sadakatsiz dizisinden alıntı yapılan fotoğrafı Instagram hesabına paylaşan Seren Serengil, fotoğrafın üzerine: “Kim ne derse desin benim kocam da böyle olsun isterim. Herkes kızdı ama ben takdir ettim. Bu kişisel bir saygısızlık değil, bu eşe teslim edilen bir saygıdır” açıklamasını yazdı.

Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma

Acaba bu açıklama, yaz aylarında evleneceği Mustafa Rahman Tohma’ya bir gönderme miydi? Konu Seren Serengil olunca her şey aklına geliyor insanın!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz