Seren Serengil Öyle Bir Haber Verdi ki Yer Yerinden Oynadı! İmzayı Attı: Bakın Yeni Sezonda Nerede

Buket S

Haberler

6 Temmuz 2021

Seren Serengil Öyle Bir Haber Verdi ki Yer Yerinden Oynadı! İmzayı Attı: Bakın Yeni Sezonda Nerede

Söylemezsem Olmaz’ın çılgın yorumcusu Seren Serengil, programın finalinden beri hastalıkla boğuşuyor gibi görünüp tatilin keyfini çıkardı. Hastalıklar ve ameliyatlar söz konusu olunca da ünlü sunucunun yeni sezonda programda yer alıp almayacağı merak konusu oldu.

Hastayım Dedi Tatile Gitti

Geçirdiği mide küçültme operasyonlarının ardından dumping sendromuna yakalanan ve kilo vermeyi durduramayan Seren Serengil, 46 kiloya kadar düştü. Ünlü sunucunun günden güne erimesi sevenlerini bir hayli üzdü. Bu yetmezmiş gibi bir de finalden hemen önce sancılar içerisinde hastaneye yattı.

blank

Böbreğinde ve safra kesesinde taş olduğu öğrenilen Seren Serengil, aynı gün ameliyat olacağını bildiren bir paylaşım yaptı. Ertesi gün herkes Sero’dan ameliyatın nasıl geçtiği ile ilgili bir haber beklerken, o taburcu olduğunu açıkladı. Böbreğindeki taşı düşürdüğünü ve safra kesesi ameliyatının da programın finalinden sonraya ertelendiğini söyleyen Seren Serengil, finalden hemen sonra Tohma’sı ile birlikte tatile çıktı.

blank

Fethiye, Kaş, Kalkan derken Akdeniz’in tadını çıkaran ünlü sunucunun yeni sezonda programda yer alıp almayacağı merak konusu oldu. Kendisinin yokluğunda yerine vekalet eden Deniz Akkaya’nın çok beğenilmesi ve Sero’nun sürekli hastalıkla boğuşması, Seren Serengil yerine Deniz Akkaya’nın programın yorumcu koltuğunda oturabileceğini düşündürdü.

Beklenen Haber Geldi

blank

Hayranları Sero’dan gelecek haberleri merakla beklerken, Seren Serengil sonunda bombayı patlattı. Yeni sezon için Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz ile tekrar sözleşme imzalayan ünlü sunucu hayranlarını sevindirdi. O anları sosyal medya hesabında “Bu yıl yine evimizde kaldık” notu ile paylaştı.

blank

Her zaman kadın programı yapmak isteyen Seren Serengil’in neden tekrar aynı program için sözleşme imzaladığı merak edilirken, Bilal Özbilge’nin paylaşımı bu konuya açıklık getirdi. Seren Serengil’in imza attığı anları “Hayırlısıyla imza atıldı. Sevgili Seren kadın programı yapacağım dedi ama bırakmadım. Senin yanın bizim yanımız dedim. O da kırmadı bizi sağolsun. Tekrar hayırlı olsun hepimize.” notu ile paylaştı.

Yeni Sezon için anlaşmayı imzalayan ve bunu ilan eden Sero, bu hamlesini bir kutlama ile taçlandırdı. Bilal Özbilge ile yatta keyif yaptığı anları sosyal medya hesabında yayınlayan Seren Serengil, bu anları dosta keyif, düşmana acı veren kutlama olarak değerlendirdi. Bilal Özbilge, Seren Serengil’in şerefine bir de şampanya patlatınca, kutlama tamamlandı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz